Български киноложки клуб бигъл
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
12.04.2021 05:41:24

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
4938 Публикации в 225 Теми от 263 Членове
Последен член: калин
* Начало Помощ Вход Регистрация
+  Български киноложки клуб бигъл
|-+  Бигъл - общ форум
| |-+  Нашите любимци
| | |-+  Carmen /Amber/ del Cherni Lom
« назад напред »
Страници: [1] 2 3 ... 36 Изпечатай
Автор Тема: Carmen /Amber/ del Cherni Lom  (Прочетена 185534 пъти)
Петър Бонев
Член на БККБ
Потребител герой
Публикации: 513

WWW Ел. поща
« -: 26.11.2012 10:00:38 »

Зори и Ицо уж не са срамежливи, но да им отворим една темичка да си пишат и те  Намигване
И така в събота след като Торментора си тръгна пристигнаха Ицо и Зори от Варна. Те са се сприятелили с едно от бигълчетата на развъдник Дивал 88, но нека те кажат кое е то.
Представям ви Кармен или Амбър в новия си дом, часове след пристигането и.

И щастливият Христо ...  Намигване

Оставям темата на тях. Нека я продължат  Усмивчица
Активен
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
Публикации: 1087

WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: 26.11.2012 10:40:27 »

Честито! Нека много да ви радва и по-мало бели да прави, макар че второто едва ли е възможно Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой

WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: 26.11.2012 10:41:06 »

Първи стойки. Явно ще има изложбена кариера Кармен Усмивчица
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Дияна Анева - Liubopitka
Член на БККБ
Потребител герой
Публикации: 1038

Лесно е да ми станеш приятел, трудно е да останеш.

Ел. поща
« Отговор #3 -: 26.11.2012 11:45:26 »

Да бъдат щастливи и кучо и стопаните, че какво чакане беше за тая бебка. Поздравявам Зори и Ицо за проявеното търпение и им желая само весели игри и радост.
Във Варна живее Chloe Dival 88 също с много грижовна стопанка и групата се увеличава.

Активен
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой

WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: 26.11.2012 11:51:23 »

Да бъдат щастливи и кучо и стопаните, че какво чакане беше за тая бебка. Поздравявам Зори и Ицо за проявеното търпение и им желая само весели игри и радост.
Във Варна живее Chloe Dival 88 също с много грижовна стопанка и групата се увеличава.

Скоро май ще има регионален клуб Варна Усмивчица
Активен

Алберт Айнщайн
ZoRi i Ico
Пълноправен потребител
Старши потребител
Публикации: 341

Ел. поща
« Отговор #5 -: 26.11.2012 14:31:05 »

ето малко нови снимки на бубата ни  Усмивчица много сме щастливи и десеторно повече благодарни на Петър  Усмивчица а иначе тя е добре...спи преэ 80% от времето ,а през останалите пишка къде ли не  Ухилен но ще се оправим  Усмивчица Благодарим на всички за милите думи и скоро ще качваме още снимки  Плезещ се
Активен

Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой

WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: 26.11.2012 15:11:17 »

ето малко нови снимки на бубата ни  Усмивчица много сме щастливи и десеторно повече благодарни на Петър  Усмивчица а иначе тя е добре...спи преэ 80% от времето ,а през останалите пишка къде ли не  Ухилен но ще се оправим  Усмивчица Благодарим на всички за милите думи и скоро ще качваме още снимки  Плезещ се

Дайте им права във фейса, че не излизат Усмивчица
Активен

Алберт Айнщайн
Tormentor
Член на БККБ
Старши потребител
Публикации: 335

Ozzy & Snoopy

Ел. поща
« Отговор #7 -: 27.11.2012 01:11:51 »

Тази с тънкото "чакалче", демек мадамата със възтънката бяла чертичка през мутрата и тя е много готина и ще бъде яка кучка когато порасне! Намигване
Активен
ZoRi i Ico
Пълноправен потребител
Старши потребител

Ел. поща
« Отговор #8 -: 27.11.2012 11:09:19 »

Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Активен

Петър Бонев
Член на БККБ
Потребител герой

WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: 27.11.2012 11:41:58 »

тя е много готина  Намигване
На чорбаджийка си ако мяза ехеее  Ухилен Намигване
Активен
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой

WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: 27.11.2012 13:12:53 »

Като гледам снимките, живот ще си живее това кутре Усмивчица
Активен

Алберт Айнщайн
ZoRi i Ico
Пълноправен потребител
Старши потребител

Ел. поща
« Отговор #11 -: 28.11.2012 00:34:06 »

Сладката АМБЪР(AMBER) е най-сладкото малко същество на света.За мен тя е първия домашен любимец и за тези няколко дни които е при нас вече стана част от нашето младо семейство!Тя от раз измести лудите купони с непрестанни игри и гушкане долато в един миг просто не се отпусне като палачинка в голямото си меко легалье пълно с всевъзможни ограчки.. Приемаме съвети как да накараме принцесата да пишка само в тоалета.Засега само това и се вижда объркващо и докато хапне обилно и понамокри големите меки ушички във водата и хоп пиш пиш...Споделете вашия опит с красивите принцеси и примцове Усмивчица
Активен

Петър Бонев
Член на БККБ
Потребител герой

WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: 28.11.2012 10:13:31 »

Ицо и аз чакам съвети. Да видим кой ще се отзове сега на въпроса ти.  Усмивчица
Активен
Дияна Анева - Liubopitka
Член на БККБ
Потребител герой
Публикации: 1038

Лесно е да ми станеш приятел, трудно е да останеш.

Ел. поща
« Отговор #13 -: 28.11.2012 12:12:19 »

Аз използвам следния метод: вдигат се всякакви постелки от земята /килими, килимчета, пътеки и т.н./.
Постилат се вестници на мястото където е разрешено да се пишка и ака, като до там трябва да има достъп непрекъснато. Когато се напишка на друго място, попива се с един вестник, оставя се на разрешеното място върху другите вестници, за да привлича с миризмата си и да показва, че там може. Напишканото на нерезрешеното място се почиства с препарат, за да не остане миризма. Внимава се препарата да е летлив, за да не остава по пода и кученцето да го ближе и да се натрови.
В никакъв случай не му се караш, ако не си присъствал когато се е напишкало и е минало време, пък дори и само една минутка... Ако присъстваш, когато се кани да пишка на друго място, казваш отривисто и строго НЕ, прекъсваш го и го побутваш до вестниците на разрешеното място /не го носиш, буташ го да стигне на самоход/.
Когато стане от сън, веднага го водиш или побутваш до разрешеното място, защото веднага след сън следва пишкане. Като се изпишка на разрешеното място и присъстваш, следват бурни овации и поздрави с наградка за добре свършената работа.
Активен
Петър Бонев
Член на БККБ
Потребител герой

WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: 28.11.2012 12:55:17 »

Ето какво сериозна началничка имаме. Благодаря Диде.
Като се изпишка на разрешеното място и присъстваш, следват бурни овации и поздрави с наградка за добре свършената работа.

Абееее, пишкам уж където трябва, а никой не ми дава наградки Плачещ   Да взема да променя мястото ли, кво ли?  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 36 Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на: