Български киноложки клуб бигъл
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
18.10.2017 13:18:42

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
4924 Публикации в 224 Теми от 246 Членове
Последен член: Squid
* Начало Помощ Вход Регистрация
+  Български киноложки клуб бигъл
|-+  Бигъл - общ форум
| |-+  Нашите любимци
| | |-+  Carmen /Amber/ del Cherni Lom
« назад напред »
Страници: 1 ... 34 35 [36] Изпечатай
Автор Тема: Carmen /Amber/ del Cherni Lom  (Прочетена 99198 пъти)
ZoRi i Ico
Пълноправен потребител
Старши потребител
Публикации: 341

Ел. поща
« Отговор #525 -: 30.08.2015 23:21:57 »

Здравейте на всички! Дойде и дългоочаквания момент да качим снимките от Киноложката Изложба от 25-29.08.2015 в Кранево, където нашата Амбър стана Шампион на България Усмивчица След дълго чакане, различни съдии и разнообразни коментари събрахме 4хCAC и 3хCACIB. А освен това се проявихме и при Млад Водач с куче до 13 години, където спечелихме 2-ро и 3-то място Усмивчица

Съдии:
25.08.2015 - Massimiliano Mannucci /Italy/ - Оценка : Отлична
26.08.2015 - Igor Selimovic /Croatia/         - Оценка : Отлична, САС
27.08.2015 - Georgi Hristozov /Bulgaria/    - Оценка : Отлична, САС, САСIB
28.08.2015 - Sergey Slukin /Ukraina/         - Оценка : Отлична, САС, САСIB
29.08.2015 - Yuriy Gergel /Ukraine/           - Оценка : Отлична, САС, САСIB

Дълго чаканите титли Усмивчица

Гордостта на мама и тати Усмивчица Няма по-голямо удоволствие от заслужената титла Усмивчица

Двамата хендлери позираме с Шампионката на България Усмивчица

Страхотните ми момичета Усмивчица

Моментите преди влизане в ринга бяха много притеснителни за мен, но както виждате Амбър просто се възползваше от ситуацията!

Спокойни и уверени движения в ринга!

След всеки изминал ден се движехме все по-уверено и резултатите не закъсняха.

След като спечелихме заслужената титла, в ринга влезе Катето и още от първия път съдията и даде  CAC & CACIB!

И как няма да даде съдията! Страхотно поведение в ринга и страхотна стойка!

Просто уникални!

Страхотна походка, невероятно добър хендлер, страхотна стойка! Браво Кате Усмивчица

Трето място за младия, но изненадващо опитен хендлер

На следващият ден имаше прогрес! 2-ро място за страхотните ми малки момиченца Усмивчица

Голямата комбина е щастлива от постигнатите резултати Усмивчица

А през цялото време най-забавното място беше нашият лагер Усмивчица

И след невероятното преживяване младата хендлерка получи заслужена награда за спомен от първата и изложба Усмивчица
Активен

Дияна Анева - Liubopitka
Член на БККБ
Потребител герой
Публикации: 1037

Лесно е да ми станеш приятел, трудно е да останеш.

Ел. поща
« Отговор #526 -: 31.08.2015 08:16:39 »

Браво! Честито на цялата ви банда, защото усилията ви са колективни. Радвам се, че имаме още една проекто мама в Клуба.  Усмивчица
И се надявам да подействате стимулиращо и заразно на останалите на членове - имате завидна активност.
Поздравявам ви. Заслужени оценки и за Амбър и за Катя.  Усмивчица
Активен
ZoRi i Ico
Пълноправен потребител
Старши потребител

Ел. поща
« Отговор #527 -: 06.09.2015 22:41:57 »

Здравейте на всички. Исках да поразпитам малко за аксесоарите за киноложките изложби. Забелязах, че всички други бяха подготвени с брошки за номера със съответната порода, с емблематични връзки, папионки, чорапки, та дори и обувки. Интересно ми е дали и в България има откъде да се разгледат и закупят или трябва да поръчвам от интернет? Аз намерих доста интересни неща, може за някой да са полезни Усмивчица

Това ще е страхотен аксесоар, но цената му е брутална!
http://www.ebay.co.uk/itm/Dog-Show-Ring-Number-Clip-Pin-Breed-Beagle-/301170675124?var=&hash=item461f2bcdb4

А ето това е другото, което много ми допадна

Но отново цената е доста завишена!
http://www.ebay.co.uk/itm/Beagle-Show-Ring-Clip-Number-Holder-/161255612547?var=&hash=item258b956083

Забелязах също, че всички даваха постоянно наградки от ето такива чантички
http://www.ebay.co.uk/itm/Dexas-Dog-Show-Obedience-Agility-Training-Treat-Bag-Pouch-GREEN-/291509819254?hash=item43df56d776
Но за мое съжаление няма с бигълчета  Плачещ

Надявам се да споделите идеи за кожени изложбени поводи и други полезни аксесоари Усмивчица
Активен

ZoRi i Ico
Пълноправен потребител
Старши потребител

Ел. поща
« Отговор #528 -: 28.11.2016 01:24:38 »

С мъка в душата и сълзи в очите искам да споделя с вас,че Амбър  / Carmen del Cherni Lom почина 😭😭😭😭😭😭😭

На 19.11.2016 година, Амбър ни напусна. Тя беше най-прекрасното, най-обичаното,най-щастливито бигълче на този свят. Дойде на този жесток свят с мисия, да направи нашето семейство пълноценно като зае основна роля в душевното ни израстване. Тя ме научи да обичам🐶😘😍❤😭 Благодарение на нея аз открих любовта на моят живот. Благодаря ти Амбърче,че в онзи есенен ден бяхме с теб на полянката и се появиха верния ти другар в игрите и белите, Бъчко заедно с бъдещата ти майка и моя жена , Изабелка🐶😘❤ Нивга не ще те забравим, Амбърче🐶😘😍❤😭😭Почивай в мир бебче мое😭😭😭😭😭
Обичаме те и винаги ще те обичаме и помним!!! Ти си в нашите сърца Амбърче🐶❤😭😭😭
Почивай в мир Амбърче наше🐶😘😍❤😭😭😭😭😭😭😭
Активен

Петър Чакалов
Член на БККБ
Старши потребител
Публикации: 400

Ел. поща
« Отговор #529 -: 29.11.2016 14:44:32 »

Много съжалявам!
Но какво се случи?
Активен
ZoRi i Ico
Пълноправен потребител
Старши потребител

Ел. поща
« Отговор #530 -: 04.07.2017 18:32:22 »

За съжаление така и не се разбра.... Всичко се случи толкова бързо.. Бяхме толкова разстроени от случилото се ,че дори не си и помислихме за аутопсия.. Малко след като я погребахме това започна да ни човърка, но вече беше късно за каквото и да е било...
Активен

Страници: 1 ... 34 35 [36] Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на: