Български киноложки клуб бигъл
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
18.10.2017 13:22:06

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
4924 Публикации в 224 Теми от 246 Членове
Последен член: Squid
* Начало Помощ Вход Регистрация
+  Български киноложки клуб бигъл
|-+  Бигъл - общ форум
| |-+  Откраднати, изгубени, намерени ... бигли
| | |-+  Изчезнал бигъл
« назад напред »
Страници: [1] Изпечатай
Автор Тема: Изчезнал бигъл  (Прочетена 2588 пъти)
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
Публикации: 1086

WWW Ел. поща
« -: 08.12.2014 13:28:54 »

Приятели, пиша ви с една огромна молба за съдейстие- преди 3 дни едно от любимите ми същества Арно беше откраднат. Къщата, в която живееше се намира на с. Стойките (близо до Смолян). Сигнализирано е на органите на реда. Моля ви, споделяйте максимално много, за да го намерим. Отговаря на името Арни или Арчи. ПРЕДЛАГАМЕ ПАРИЧНО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ. Ако имате ИНФОРМАЦИЯ се обадете на тел: 0885775970. Помогнете ни!

Dariya Boyadzhieva
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой

WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: 08.12.2014 13:29:59 »

Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой

WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: 08.12.2014 13:31:22 »

Не знам защо, ама ми се струва че този бигъл е братчето на нашия Анук - Ари дел Черни Лом, което в случая не е от особено значение, по-важно е да се намери кучето
Активен

Алберт Айнщайн
Петър Бонев
Член на БККБ
Потребител герой
Публикации: 513

WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: 08.12.2014 16:10:08 »

Не знам защо, ама ми се струва че този бигъл е братчето на нашия Анук - Ари дел Черни Лом, което в случая не е от особено значение, по-важно е да се намери кучето

Освен Амор незнам, кое друго би могло да бъде. Но незнам как са го кръстили.
Активен
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой

WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: 08.12.2014 19:07:48 »

Освен Амор незнам, кое друго би могло да бъде. Но незнам как са го кръстили.

Ари, това дето е било мъжко право. Аз съм го виждал на една изложба и от снимките много ми прилича на него

Активен

Алберт Айнщайн
Страници: [1] Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на: