Български киноложки клуб бигъл
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
22.12.2014 21:25:35

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
4541 Публикации в 206 Теми от 171 Членове
Последен член: mari_g
* Начало Помощ Вход Регистрация
+  Български киноложки клуб бигъл
|-+  Бигъл - общ форум
| |-+  Изложби, изпитания, състезания...
| | |-+  Европейски и световни първенства - резултати.
« назад напред »
Страници: [1] Изпечатай
Автор Тема: Европейски и световни първенства - резултати.  (Прочетена 23620 пъти)
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« -: 20.06.2011 09:38:57 »

World Dog Show - Стокхолм 2008

World Winner - Bitch  и Best Of Breed - BOB


NL CH. NJK WW06 PW06 CW07 BW07 IZABELLE FROM ELLY'S PACK

World Winner - Dog


DKCHKLBCHDECHDEVDHCHCHCHEUUV05 RED BARON SWEET PETE

Junior World Winner - Bitch  и   Best Junior


ABSOLUTELY SPOTLESS TONIA

Junior World Winner - Dog


DARAGOJ FANTASY DREAMER

Veteran World Winner - Dog  and  Best Veteran


RED BARON CHECK-POINT-CHARLIE

Veteran World Winner - Bitch


INTCH DKCH KLBCH KBHV03 SKANSEHØJS WILMA
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: 20.06.2011 09:39:15 »

Euro Dog Show - Будапеща 2008

European Winner - Dog и BOB


GOLD LINE'S CRYSTAL LAWLESS REBEL

European Winner  - Bitch


SNOOPY KID DAWN

Junior European Winner - Bitch  и   Best Junior


ROEPER'S BLUE MAGIC

Junior European Winner - Dog


GOLD FINGER CATULUS

Veteran European Winner - Dog


DYNAMIC FLYER'S BLUE FUNNY FISH

Veteran European Winner   -   Bitch


GOLD LINE'S MAGIC SOUND OF BLUES
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: 20.06.2011 09:39:49 »

Euro Dog Show - Дъблин 2009

Green Star Bitch, CACIB Bitch and Best Of Breed   


GB CH & IR CH. SERENAKER DEVIL WOMAN(Miss S & Mr G Parker & Stevens)

Green Star Dog, CACIB Dog and Reserve Best Of Breed
NOBLE DEL PESCO (Dr. P. Dondina)

Res Green Star Dog and Best Junior
SWEET DIAMOND (Mr.P. Dondina c/o F.Cassin)

Res CACIB Dog   


CH. MORSEFIELDS MR NICE GUY (J.W.SH.CM.) (Mr. E. Murray)


Res Green Star Bitch   
SWEET LOVE (Miss F. Cassin)

Res CACIB Bitch
TIMAMSO THISBE (Mr. E. Murray)
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: 20.06.2011 09:40:02 »

Резултати от световното в Братислава 2009 г.

Number of entries in the breed: 218
Judge:    Podesta Ramon, CHL   
DOG
- Champion class
- Intermediate class
- Open class
- Working class
Judge:    Jarmer Sigrid, A   
BITCH
- Open class
- Champion class
- Intermediate class
- Working class
Judge:    Wieremiejczyk-Wierzchowska Małgorzata, PL   
DOG
- Veteran class
- Puppy class
- Junior class
BITCH
- Junior class
- Puppy class
- Veteran class
 
World Winner -   Dog  and Best Of Breed - BOB


8064    SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS
Owner: Szwalek Magdalena    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB

World Winner  -   Bitch


8184    SZÉPHEGYI-SZIMAT VANILKA
Owner: Baraksó Bertalan    Excelent 1, CAC, CACIB

Junior World Winner  -   Dog - Best Junior


8043    ROBESPIERRE
Owner: Dalaidi Giovanni    Excelent 1, CAJC

Junior World Winner  -   Bitch


8138    ASTRAVEGAS BELLA PARIS
Owner: Epifantseva Natalya    Excelent 1, CAJC

Veteran World Winner -   Dog


8123    OB-LA-DI´S FABLED ETIENNE NAVARRE
Owner: Ahlén P.& Pedersen K.H.    Excelent 1

Veteran World Winner  -   Bitch  - Best Veteran


8231    COKIE ANY ČEK
Owner: Malíková Jana    Excelent 1[/b]
 
DOGS: 108

Puppy class

8018    FALLOW FROM ELLY´S PACK
Owner: Furtak Nataliya    Very promising 1
8017    AURELIUS QUINTUS PER ELEGANTER
Owner: Vytejček Petra A Roman    Very promising 2
8019    MOJITO TERGY
Owner: Sedláčková Jana    Very promising 3
8020    POCKET COFFEE CIVITAS TERGESTI
Owner: Moratto Patrizia    Very promising 4
8021    PURE MALT CIVITAS TERGESTI
Owner: Nuciari Paola    Non participatied

Junior class
8043    ROBESPIERRE
Owner: Dalaidi Giovanni    Excelent 1, CAJC, Junior World Winner - Best Junior
8022    ABSOLUTELY SPOTLESS ELF
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 2
8033    GÁLA LICENSE
Owner: Holovitz Lajos    Excelent 3
8036    HOUDINI VAN DE MANSVELGHOEVE
Owner: Gijsemans Annie    Excelent 4
8025    ARES MARUBY´S
Owner: Švec Martin    Excelent
8026    ASTRAVEGAS BRAD PITT
Owner: Epifantseva Natalya    Excelent
8028    BRAVO VISTA ALESHA BARIN
Owner: Sidorenko R.    Excelent
8029    BRIALEY IN THE MOOD
Owner: Šabata Michal    Excelent
8031    CHARLESTON TERGY
Owner: Krejzková Anna    Excelent
8035    HAX SUMMER STORM Z JAVORICKÝCH LESU
Owner: Čiháková M.+Zelinka M.    Excelent
8038    KAILAS DARKSAN
Owner: Piszczatowska Marcela    Excelent
8039    KARA URUS NAUGHTY FOREST WIND
Owner: Shilova Olga    Excelent
8040    KYROS DARKSAN
Owner: Piszczatowska Marcela    Excelent
8044    ROEPER´S SWEET BLUE LEGEND
Owner: Tineke Perfors    Excelent
8047    WASCO WEINLINIE
Owner: Frnčo Ladislav    Excelent
8023    ALOTORIUS OLD GLORY FIRST LOVE
Owner: Cenková Eva    Very Good
8027    BARSTAIL ABSOLUTE
Owner: Borisova N.    Very Good
8034    GOLDENIMPRESSIONEN ARAGON TRUE KING
Owner: Simonsen Kirsten    Very Good
8041    MANO AUSTRALIAN SPIRIT
Owner: Sergeeva Iya    Very Good
8042    ORESTE
Owner: Occhini Valentina    Very Good
8045    TAMBALLA TOTAL ECLIPSE
Owner: Michalcovi Jolana+Drahomí    Very Good
8046    THANK YOU FOR THE MUSIC
Owner: Vadi Gabriele    Very Good
8024    APACHE DE EL IMPERIO CANINO
Owner: Cuartas Ramirez    Non participatied
8030    CHAD
Owner: Cava Graziella    Non participatied
8032    DIALYNNE ENCOUNTER
Owner: Krejzková Anna    Non participatied
8037    IREX OD TROCH TABIEL
Owner: Špak Vladimír Ing.;Jovsa 292    Non participatied

Intermediate class

8064    SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS
Owner: Szwalek Magdalena    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB, World Winner
8054    GOLD JUNIOR LOPEZ
Owner: Hajek Helena Mag.    Excelent 2, res.CAC
8048    ABSOLUTELY SPOTLESS ZENIT
Owner: Konieczny R.& Smolska K.    Excelent 3
8063    SZÉPHEGYI-SZIMAT VIRGONC
Owner: Baraksó Bertalan    Excelent 4
8049    ANGYALI ANNIE SIR CASPER
Owner: Barta Albert    Excelent
8050    BALTAZAR SU CHARIZMA
Owner: Venisloviene Irina    Excelent
8052    COGNAC DEL FIORE FROM DELLA GRANDE
Owner: Speranza Vincenzo    Excelent
8055    HOTSHOT THE MERRY BEAGLERS
Owner: Ceulemans Ingrid    Excelent
8053    CROWNED TO RULE ALIKISS
Owner: Soudková Dana    Very Good
8056    JACK HARATANA
Owner: Kurčík Boris    Very Good
8057    JACKPOT XANDRINA FCI
Owner: Jadwiga Szulc    Very Good
8058    KIMBERLY-PEARL ASHTON
Owner: Vasas Júlia    Very Good
8059    PARTY BOY RANDAVICA
Owner: Čendula Eva A Jozef    Very Good
8060    RED BARON FOR DALAIDI
Owner: Dalaidi Giovanni    Very Good
8061    RED BARON SENSATIONAL ZIDANE
Owner: Droppa Ján    Very Good
8051    BLISK
Owner: Jerman Marko    Non participatied
8062    RED OT CHILLI PEPPER
Owner: Barbaglia Fabio    Non participatied

Open class

8075    GIOBOY THE MERRY BEAGLERS
Owner: Ceulemans Ingrid    Excelent 1, CAC
8066    ALOTORIUS OLD GLORY GO FOR WIN
Owner: Dudek Kamil    Excelent 2, res.CAC
8065    ABSOLUTELY SPOTLESS WEZYR
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 3
8073    DUFOSEE FLYNN
Owner: Vlasenko Gunta    Excelent 4
8067    AYERS ROCK FROM ELLY´S PACK
Owner: Vervoort-Swinkels    Excelent
8068    BACCON OD ZELENEJ LIPY
Owner: Blahušiaková Jana    Excelent
8072    D´ORLANDO XANDRINA
Owner: Kersnovskaya D.    Excelent
8074    ELMER FUDD´S JULES RULES
Owner: Librenjak Lucija    Excelent
8070    BEAGELEE UNDER PRESSURE
Owner: Nuciari Paola    Very Good
8076    GOLD FINGER CATULUS
Owner: Dziekonska D.+Lukasiewicz    Very Good
8078    NIMBO SUN NEPTUN
Owner: Hřičišťová Ladislava Ing.    Very Good
8079    OB-LA-DI´S PERENNIAL OBI-WAN KENOBI
Owner: Soerensen Ole    Very Good
8080    SNOOPY KID HELLION
Owner: Bakondy Beáta    Very Good
8071    CALVIN MANTIS
Owner: Letáčková Taťána Ing.;Albrechtičky 170    Good
8077    NIKY Z LOŇSKÉHO LÉTA
Owner: Vinklerová Lucie    Good
8069    BAYARD MR HOOK
Owner: Salti Lorenzo    Non participatied
8081    VICO DELL´ETRURIA 2000
Owner: Pieracci Paolo    Non participatied

Working class

8087    CONAN DARKSAN
Owner: Osláčovi Dušan A Silvia    Excelent 1, CAC
8084    ALOTORIUS OLD GLORY GIORGIO VERSACE
Owner: Sidorova Svetlana    Excelent 2, res.CAC
8088    DIALYNNE ATLANTIS
Owner: Szucs László    Excelent 3
8094    JACK DANIEL
Owner: Castiglioni Roberto    Excelent 4
8085    AXEL DEI SETTECAMINI
Owner: Spaliviero Manuel    Excelent
8086    BARRY Z KUNČIČEK
Owner: Staňková Petra    Excelent
8089    GÁLA INKOGNITO
Owner: Holovitz Lajos    Excelent
8090    GLOSSY GAMBLER VON DER THURNMUHLE
Owner: Grunke Friderike Mag.    Excelent
8093    HALL MARK XANDRIA
Owner: Epifansteva Natalya    Excelent
8095    KARA URUS BALAGUR
Owner: Shilova Olga    Excelent
8097    PRADO ADEKATOS POLAND
Owner: Semenova Katerina    Excelent
8082    ACHILLE
Owner: Turba Riccardo    Very Good
8083    ALEX SPOD HOFFERA
Owner: Kráľ P. Mgr. & Kráľová A.    Very Good
8091    GOLD LINE'S COME ON LOVER BOY
Owner: Maria Pustyreva    Very Good
8092    GRANDO GRIMALDI VOM GROSSEBERSDORFE
Owner: Knappe Franz    Very Good
8096    MONACO XANDRINA
Owner: Baldi Rudi    Very Good
8098    SUMMER STORM FROM ELLY´S PACK
Owner: Michalcovi Jolana+Drahomí    Very Good
8099    SZÉPHEGYI-SZIMAT OLI
Owner: Udvarias Gabriella    Very Good

Champion class

8112    HESSIN TOBIAS
Owner: Baraksó Bertalan    Excelent 1, CAC, res.CACIB
8114    ICH OB-LA-DI´S DOC BROWN IN THE FUT
Owner: Ahlén P.& Pedersen K.H.    Excelent 2, res.CAC
8107    CH DIALYNNE SPECIAL RESERVE
Owner: Galleri G.-Lantaka Kennel    Excelent 3
8105    CH COBE VAN DE MANSVELDHOEVE
Owner: Gijsemans Annie    Excelent 4
8100    ACHERÓN OF VOLCANO COTOPAXI
Owner: Malíková Jana    Excelent
8101    ALOTORIUS OLD GLORY PACEMAKER AT AD
Owner: Frnčo Ladislav    Excelent
8102    CH ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent
8104    CH BEAGELEE BLACKJACK
Owner: Krejzková Anna    Excelent
8108    CH KARA URUS ERGRI SKAVEN
Owner: Melik-Karakozova O.    Excelent
8110    CH SPRINGFIELD´S LONG SHOT
Owner: Pieracci Paolo    Excelent
8111    COWBOY XANDRINA
Owner: Furtak Nataliya    Excelent
8115    MAGICAL MOMENT RABBIT RUN
Owner: Šabata Michal    Excelent
8117    TOPSCORE DELLA GRANDE QUERCIA
Owner: Speranza Vincenzo    Excelent
8103    CH BÁRSONYFÜLŰ-ERDŐKERÜLŐ HERKULES
Owner: Horn Eszter    Very Good
8106    CH COWBOY XANDRINA
Owner: Furtak Nataliya    Non participatied
8109    CH KARAKUSH FIVEOCLOCKSHADO OF MIST
Owner: Hogan Jimmy    Non participatied
8113    HOTSHOT XANDRINA
Owner: Jadwiga Szulc    Non participatied
8116    REVENGE
Owner: Salti Lorenzo    Non participatied

Veteran class

8123    OB-LA-DI´S FABLED ETIENNE NAVARRE
Owner: Ahlén P.& Pedersen K.H.    Excelent 1, Veteran World Winner
8121    DARAGOJ CRYSTAL CHANCE
Owner: Čančíková Alice    Excelent 2
8122    LUCKY LINES VOM IGELWEG
Owner: Herr Maria Luise    Excelent 3
8119    CH FALLCO JA-STA CZECH
Owner: Švec Martin    Excelent 4
8118    CH DZSEFFERSON KESZEL FRODÓ
Owner: Horn Eszter    Very Good
8120    CH GÁLA GENGSZTER
Owner: Horn Eszter    Very Good
8124    QUIET XENO OF JUSTINE´S PACK
Owner: Herr Maria Luise    Very Good

BITCHES: 110

Puppy class

8127    BLEUBELLE FROM ELLY´S PACK
Owner: Vervoort-Swinkels    Very promising 1
8130    HESSIN UNELMA
Owner: Ruus Brit-Hell    Very promising 2
8132    PRADA SPRING AND SUMMER CIVITAS TER
Owner: Nuciari Paola    Very promising 3
8131    METAXA TERGY
Owner: Krejzková Anna    Very promising 4
8126    ATHENA GODDES WENLINIE
Owner: Štullerová Kristína    Very promising
8133    SIMONALAND BLONDE FOR CHARIZMA
Owner: Venisloviene Irina    Very promising
8125    ADA OF CELESTINA´S GARDEN
Owner: Balogh Erika    Promising
8128    DREAM GOLDIE OF FAMILY DELIGHT
Owner: Shkvarnikova Maria    Promising
8134    SNOOPY KID KARINA OF SOMMERVILLE
Owner: Hegedűs György    Promising
8129    ELMER FUDD´S TEQUILA SUNRISE
Owner: Nedoklan Srdan    Non participatied

Junior class

8138    ASTRAVEGAS BELLA PARIS
Owner: Epifantseva Natalya    Excelent 1, CAJC, Junior World Winner
8136    ABSOLUTELY SPOTLESS EVITA
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 2
8135    ABSOLUTELY SPOTLESS DAFNE
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 3
8151    MAGLÓDI BIGGY-BOYS DESIREE
Owner: Szucs László    Excelent 4
8143    CIQUITITA
Owner: Vadi Gabriele    Excelent
8145    FURORA FORTA LAPITRORY
Owner: Krejzková Anna    Excelent
8146    GÁLA LARA CROFT
Owner: Holovitz Lajos    Excelent
8149    LOVE LEGACY BONZER BLISS
Owner: Ruus Brit-Hell    Excelent
8153    MAGLÓDI BIGGY-BOYS ELISHA
Owner: Szucs László    Excelent
8156    OAKENHEART ETRURIA
Owner: Pieracci Paolo    Excelent
8158    PROUD MARY FROM MUSKOKA DREAM´S
Owner: Broers P.O.M.    Excelent
8162    ROEPER´S SWEET BLUE LAGOON
Owner: Tineke Perfors    Excelent
8163    ROSE EMILY VOM BRIGITTENAUER FORST
Owner: Ehn Hans    Excelent
8164    SMART SAVANNAH OF GRANT´S GARDEN
Owner: Krassnigg Lydia U. Michae    Excelent
8165    WOLMAR STAR GABRIELA
Owner: Koka Diana    Excelent
8166    WOLMAR STAR GRIETA
Owner: Koka Diana    Excelent
8137    ALOTORIUS OLD GLORY ABRA
Owner: Dudek Kamil    Very Good
8139    BARČA OD DVOU KAČENEK
Owner: Havlíková Helena    Very Good
8140    BECKI SPOD HOFFERA
Owner: Filo Jozef;Zbehy 726    Very Good
8141    BELLINA BIONDINA AMORE SOPRAFFINO
Owner: Soudková Dana    Very Good
8142    BRUADAIR GAOLACH
Owner: Schejbalová Zuzana    Very Good
8144    FIONA FIORELLA VOM SCHLOSS VOGELSAN
Owner: Lehner-Piesinger Mag. Ale    Very Good
8147    KARA URUS KITTI MISTICAL DREAM
Owner: Shilova Olga    Very Good
8148    KNICK-KNACK SUNNY SIDE
Owner: Cenková Eva    Very Good
8150    MACCHIA BUBBA
Owner: Baginová Soňa Ing.    Very Good
8152    MAGLÓDI BIGGY-BOYS DREAM
Owner: Hajek Helena Mag.    Very Good
8154    NANCY TRI STUDNE
Owner: Pokorná Alena    Very Good
8159    QUIRINAA VOM BRIGITTENAUER FORST
Owner: Jakisch Georg    Very Good
8167    ZESTFUL ZINNIA RABBIT RUN
Owner: Šabata Michal    Very Good
8155    NEWLIN BREEZE
Owner: Kocur I.D.+Calikes E.    Non participatied
8157    PO-LATRO ANNIE
Owner: Bakondy Beáta    Non participatied
8160    RED RUBY RANDAVICA
Owner: Čendula Eva A Jozef    Non participatied
8161    RIVA ROCCA RANDAVICA
Owner: Čendula Eva A Jozef    Non participatied

Intermediate class

8184    SZÉPHEGYI-SZIMAT VANILKA
Owner: Baraksó Bertalan    Excelent 1, CAC, CACIB, World Winner
8173    DONNA KARAN MURPHY´S LAW
Owner: Cenková Eva    Excelent 2, res.CAC
8179    PEANUT PEEWEE OF GRANT´S GARDEN
Owner: Krassnigg Lydia U. Michae    Excelent 3
8169    ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 4
8168    ABSOLUTELY SPOTLESS AMELIA
Owner: Gorbunova Evgenai    Excelent
8171    CLAIM PURE ROYALTY ALIKISS
Owner: Rybaříková Daniela    Excelent
8172    DAR SHAH ODETTA
Owner: Prozorova T.    Excelent
8182    SKAZKA SIBIRI KALINA
Owner: Folomeeva O.    Excelent
8183    SYDNEY FROM ELLY´S PACK
Owner: Vervoort-Swinkels    Excelent
8170    BÁRSONYFÜLŰ-ERDŐKERÜLŐ IGLICE
Owner: Horn Eszter    Very Good
8174    DZHUMANJI SANVITA
Owner: Pogodina    Very Good
8175    EDIT SIMPATICA PS
Owner: Bartkowiak Wieslaw    Very Good
8176    GORDELI EXSTRIM BE
Owner: Starushenko D.S.+ Starush    Very Good
8177    HOT CHOCOLATE PERLA VLTAVY
Owner: Dražná Jana    Very Good
8180    PEGGY SUE RANDAVICA
Owner: Fúčelová Anna    Very Good
8178    MARUBY´S AMBROSIA
Owner: Krejzková Anna    Non participatied
8181    REMEMBER MAGGHY
Owner: Dalaidi Giovanni    Non participatied

Open class

8198    SIMONALAND ALEXA
Owner: Semenova Maria    Excelent 1, CAC
8187    ALOTORYUS OLD GLORY WELCOME TO MY W
Owner: Mumzhinskaya Yekaterina    Excelent 2, res.CAC
8185    ABSOLUTELY SPOTLESS TALIA
Owner: Mayer Hermann Mag.    Excelent 3
8193    EURYDIKE OF VOLCANO COTOPAXI
Owner: Malíková Jana    Excelent 4
8186    ABSOLUTELY SPOTLESS WENUS
Owner: Furtak Nataliya    Excelent
8188    BRITNEY Z BEZKRESNYCH POL
Owner: Haponik Rafal    Excelent
8189    CARMEN Z HOLIČEK
Owner: Konečný Pavel;Rapšach 20    Excelent
8191    DIALYNNE APRIL FOLLY
Owner: Droppa Ján    Excelent
8195    HESSIN TAIKA
Owner: Risto Heikkilä    Excelent
8190    CYNTHIA RANDAVICA
Owner: Schmiester Alfréd    Very Good
8192    EMMA GREEN CANIS
Owner: Kiriakovský Alexej    Very Good
8194    GLAMOUR GIRL FROM ELLY'S PACK
Owner: Rebickova Katerina    Very Good
8199    YLVIE VON AMADE AUSTRIA
Owner: Kelterer Maria    Very Good
8197    PRISCILLA
Owner: Ottaviano Salavatore Icar    Non participatied

Working class

8208    GRANGE HILL´S CRANBERRY CANDY
Owner: Jakisch Georg    Excelent 1, CAC
8209    LITTLE LOVE LUENA FROM HEATH PARADI
Owner: Simonsen Kirsten    Excelent 2, res.CAC
8214    TUSCIA DELL´ETRURIA
Owner: Marredda Pino    Excelent 3
8211    OUR MISS FRED INTERPET SC
Owner: Vytejčkovi Petra + Roman    Excelent 4
8200    AIDA
Owner: Turba Riccardo    Excelent
8201    BABETTE Z KARPATSKÉHO LESA
Owner: Rybaříková Daniela    Excelent
8203    BON BON SU CHARIZMA
Owner: Maklakova Ekaterina    Excelent
8207    FERONIA OF VOLCANO COTOPAXI
Owner: Havlíková Helena    Excelent
8212    POOTIE TANG INTERPET-SC
Owner: Weigertová Martina    Excelent
8202    BEAUTIFUL LADY DEI SETTECAMINI
Owner: Borgato Alice    Very Good
8204    CAMMIE MANTIS
Owner: Šícha Václav    Very Good
8205    DAIQUIRI TERGY
Owner: Hrubá Monika    Very Good
8206    FAIDRA OF VOLCANO COTOPAXI
Owner: Hamtilová Petra    Very Good
8210    MACCHIA ARLENE
Owner: Baginová Soňa Ing.    Very Good
8213    SNOOPY KID PAULINE FOR DALAIDI
Owner: Dalaidi Giovanni    Non participatied

Champion class

8227    IMPRESS INDIRA FROM HEATH PARADISE
Owner: Simonsen Kirsten    Excelent 1, CAC, res.CACIB
8222    CH HOWDY ITHAKA BOHEMIA
Owner: Havlíková Helena    Excelent 2, res.CAC
8217    CH ABSOLUTELY SPOTLESS TONIA
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 3
8230    TIANA VESTI VUD
Owner: Sazonov Alexey    Excelent 4
8196    MATIFU VON AIDA
Owner: Nuciari Paola    Excelent
8215    ALOTORIUS OLD GLORY ALTRO MONDO
Owner: Szwalek Magdalena    Excelent
8216    BRIALEY LIT BIT OFORTUNE
Owner: Simonsen Kirsten    Excelent
8218    CH ALIS ZO SAMOVHO DVORA
Owner: Varhaníková Jana    Excelent
8219    CH BASZTA BI GURU
Owner: Špak Vladimír Ing.;Jovsa 292    Excelent
8221    CH HANNAH ITHAKA BOHEMIA
Owner: Hamtilová Petra    Excelent
8224    CH SKILOS MAS GREEN JACKET
Owner: Vytejčkovi Petra + Roman    Excelent
8225    COCO CHANNEL OF GRANT´S GARDEN
Owner: Krassnigg Lydia U. Michae    Excelent
8226    DANISCH BLUE FROM MUSKOKA DREAM´S
Owner: Tineke Perfors    Excelent
8229    SNOOPY KID DAWN
Owner: Balogh Erika    Excelent
21040    GAILA DELL´ISOLA DI IOS
Owner: Psquale la Marca - Dott    Excelent
8220    CH FAVOUR THE MERRY BEAGLERS
Owner: Nedoklan Srdan    Non participatied
8223    CH OB-LA-DI´S BLETHER FRANJEAN
Owner: Kocur I.D.+Calikes E.    Non participatied
8228    NOTA BENE SUN NEPTUN
Owner: Garbuyova Elena    Non participatied

Veteran class

8231    COKIE ANY ČEK
Owner: Malíková Jana    Excelent 1, Veteran World Winner - Best Veteran
8233    SNOOPY KID FIX
Owner: Krassnigg Lydia U. Michae    Excelent 2
8232    ICH DAR SHAH PRINCESSA GREZ
Owner: Semenova Maria    Excelent 3
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: 20.06.2011 09:40:55 »

Резултати от световното в Дания 2010 г.

BEAGLE

Number of entries by breed: 148
Number of placed dogs in the breed: 138

Judge:
Rodi Hübenthal
Sverige
John Finnich Pedersen
 
World Winner CACIB - Dog and Best of Breed - BOB


GOLD LINE'S CRYSTAL LAWLESS REBEL    
Catalogue number: 06763
Owners: MARIANNE STEINMANN BACH 2690 KARLSLUNDE DANMARK
Breeder: ANNETTE & JESPER PEDERSEN 4000 ROSKILDE DANMARK

World Winner CACIB - Bitch


ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA    
Catalogue number: 06859
Owners: Tomasz Budkowski PL-04-849 Warszawa POLEN
Breeder: TOMASZ BUDKOWSKI POLEN

Certificate - Dog


SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS    
Catalogue number: 06831
Owners: Magdalena Szwalek PL-41-404 Myslowice POLEN
Breeder: BARAKSO BERTALAN KEREPES UNGARN

Certificate - Bitch


ABSOLUTELY SPOTLESS EVITA    
Catalogue number: 06894
Owners: Tomasz Budkowski PL-04-849 Warsaw POLEN
Breeder: TOMASZ BUDKOWSKI POLEN

World Junior Winner - Dog


ASTRAVEGAS BLACK JACK
Catalogue number: 06784
Owners: Oleg Semenov RU-105568 Moskva RUSLAND
Breeder: NATALYA EPIFANTSEVA RUSLAND

World Junior Winner - Bitch


PRADA SPRING AND SUMMER CIVITAS TERGESTI
Catalogue number: 06884
Owners: Nuciari Paola IT-34010 Sgonico (TS) Italien
Breeder: NUCIARI PAOLA ITALIEN

World Veteran Winner - Dog


OB-LA-DI'S FABLED ETIENNE NAVARRE
Catalogue number: 06836
Owners: PIA AHLEN & KNUD H. PEDERSEN 7182 BREDSTEN DANMARK
Breeder: M-L. PEDERSEN & M. JOHANSSON 5690 TOMMERUP

World Veteran Winner - Bitch


DANA FROM MUSKOKA DREAM'S
Catalogue number: 06915
Owners: MRS. P.O.M. Broers NL-1608 ES Wijdenes HOLLAND
Breeder: MRS P.O.M. BROERS 1608 ES WIJDENES HOLLAND
 
Dog

Junior class

1.Excellent - 06784 - ASTRAVEGAS BLACK JACK - Oleg Semenov RU-105568 Moskva RUSLAND
2.Excellent - 06781 - SUSQUATCH SPARKLING JUPITER - ELSE MATTHISSON 3500 VÆRLØSE DANMARK
3.Excellent - 06788 - ABSOLUTELY SPOTLESS HEROLD - Tomasz Budkowski PL-04-849 Warszwaw POLEN
4.Excellent - 06792 - AMADEUS VOM MÜNTERGRUND - K og J. Schrøder DE-17489 Grisswald Tyskland
Excellent - 06780 - GOLD LINE'S GLOBAL JOY AND VICTORY - LEO STISEN, CONNIE STISEN 2840 HOLTE DANMARK
Excellent - 06782 - ROEPER'S MAGICAL MOMENT - Perfors Tineke NL-5091 Se Middelbeers HOLLAND
Very good - 06778 - SKANSEHØJ'S DEE JAY - Lotte Jensen, Rikke Vinther 9850 Hirtshals DANMARK
Very good - 06779 - AURELIUS QUINTUS PER ELEGANTER - Petra and Roman Vytejcek CZ-10200 Prague 15 TJEKKIET
Very good - 06785 - RED BARON GLOBAL EDITION - ANNA SOFIE GOTHEN 5700 SVENDBORG DANMARK
Very good - 06789 - NOODES DELL'ISOLA DI IOS - Di pasquale La marca & Luca Modesto IT CAP 80039 Saviano (NA) Italien
Very good - 06790 - UNITED ACTION'S JACOMO - Hans-Joachim Rodorff DE-15518 Berkenbrück Tyskland
Good - 06783 - GOLDENIMPRESSIONEN BUSY JARLE - Sven Röhlke DE-23867 Sülfeld Tyskland
Good - 06787 - UNDERGROUND COBY OF GRANTS GARDEN - Maurer Michaela DE 94330 Salching Tyskland
Good - 06791 - SKANSEHØJ'S DALTON - Doszorus Levente RO-400222 cluj-napoca, cluj RUMÆNIEN
 
Intermediate class

1.Excellent - 06800 - FALLOW FROM ELLY'S PARK - N. Furtak UA-79014 Lviv UKRAINE
2.Excellent - 06799 - KARA URUS NAUGHTY FOREST WIND - O. Shilova RU-115478 Moscow RUSLAND
3.Excellent - 06794 - ULRADI'S MASTER OF MAGIC - ELSE MATTHISSON, FINN MATTHISSON, LINN MATTHISSON 3500
4.Very good - 06795 - ROEPER'S SWEET BLUE LEGEND - Perfors Tineke NL-5091 Se Middelbeers HOLLAND
Very good - 06797 - SWEET COURAGE EBONY ARON - TOMINE KG HOECK 8721 DAUGÅRD DANMARK
Very good - 06798 - BRAVO VISTA ALESHA BARIN - R.Sidorenko RU-121357 Moscow RUSLAND
Good - 06793 - HUGO VOM WULBECKTAL - Michaela, Stefan, Alina Lambracht DE-40721 Hilden Tyskland
 
Open class

1.Excellent - 06804 - AYERS ROCK FROM ELLY'S PACK - PHCM Vervoort NL-5491 RR St.Oedenrode HOLLAND
2.Excellent - 06801 - SKILOS MAS GREGORY PECK - Helena Aanttila FI-02880 Veikkola Finland
3.Excellent - 06805 - GIOBOY THE MERRY BEAGLERS - Ingrid Ceulemans BE-2980 Zoersel Belgien
4.Excellent - 06803 - MICHAEL FROM MUSKOKA DREAM'S  - Mrs. A.Y. Langhout-Klaver NL-9431MV Westerbork HOLLAND
Excellent - 06806 - HOTSHOT THE MERRY BEAGLERS - Ingrid Ceulemans BE-2980 Zoersel Belgien
Excellent - 06807 - GOLD LINE'S GLOBAL DARK HORSE - David Hiltz, Lesley Hiltz Us-98606 USA
Excellent - 06809 - SKILOS MAS STARDUST - Anne Vitikainen FI-15580 RUUHIJÄRVI Finland
Excellent - 06811 - BEAGLEBOYS CHEPHREN - KARIN SØGAARD JENSEN, TOKE LARSEN 7000 FREDERICIA DANMARK
Very good - 06802 - GOLD LINE'S COCO ALLBÄCK GOALGETTER - AASE HOLM-JENSEN, MOGENS HOLM-JENSEN 3760 GUDHJEM DANMARK
Very good - 06808 - STARBUCK TORBAY TALBOT HILL GRAND C - GERNER SØRENSEN 5270 ODENSE N DANMARK
Very good - 06812 - FREE STRIDE'S KIND NEW YEAR'S START - BENT JØRGENSEN, BONNIE RYE TARDORF 2600 GLOSTRUP DANMARK
Very good - 06817 - FAMOUS JOKER ROCKET KNIGHT - JØRGEN LAWAETZ OG TINA CLAUSEN 7451 SUNDS DANMARK
Very good - 06820 - HIP HOP VOM STURMGELÄUT - Hans-Joachim Rodorff DE-15518 Berkenbrück Tyskland
Very good - 06821 - BEAGELEE ALL BLACK - Rouvroy Sabine F-62370 Ruminghem FRANKRIG
Very good - 06822 - ABSOLUTELY SPOTLESS ZENIT - R. Konieczny & K. Smolska PL-72-006 Mierzyn POLEN
Very good - 06823 - ZISCO VOM MÜNTERGRUND - K o gJ. Schrøder DE-17489 Greisswald Tyskland
Very good - 06824 - KARA URUS GIMNAST TSIRKA - O. Shilova RU. 117535 Moskva RUSLAND
Good - 06810 - GOLDENIMPRESSIONEN ARAGORN TRUE KIN - Kirsten Simonsen DE-23867 Sülfeld Tyskland
Good - 06815 - FREE STRIDE'S KIND NEW YEAR'S KISS - INGER KIRKEGAARD, JØRGEN JØRGENSEN 8850 BJERRINGBRO DANMARK
Good - 06818 - ASAS GREITAI - Jurate Stirbiene-LT-92108 Klaipeda LITAUEN
Sufficient - 06816 - HEART OF BEAUTY'S ASLAN - BRIAN SEITZBERG 9240 NIBE DANMARK
 
Working class

1.Excellent - 06831 - SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS - Magdalena Szwalek PL-41-404 Myslowice POLEN
2.Excellent - 06830 - PRADO ADEKATOS POLAND - Ekaterina RU-140083 Lytkarino RUSLAND
3.Very good - 06828 - KARA URUS BALAGUR - O. Shilova RU-115478 Moscow RUSLAND
4.Very good - 06827 - FAIRYTOSH DARBY O'LEARY - BRIAN SEITZBERG 9240 NIBE DANMARK
Very good - 06829 - GOLD LINE'S COME ON LOVER BOY - Maria Uladimirouna Pustyryova RU-123056 Moscow RUSLAND
Good - 06825 - HANNE'S MANFRED - LONE JUEL 9640 FARSØ DANMARK
Good - 06826 - SMOODO THE VISION OF HARMONY - Ute Hamssner-Unger DE 32758 Detmond Tyskland
Good - 06832 - ROBESPIERRRE - Dalaidi Giovanni 25010 Borgosatollo Italien
 
Champion class

1.Excellent - 06763 - GOLD LINE'S CRYSTAL LAWLESS REBEL - MARIANNE STEINMANN BACH 2690 KARLSLUNDE DANMARK
2.Excellent - 06765 - OB-LA-DI'S BLETHER LIKE FRANJEAN - DAGMARA KOCUR & CONRAD BÜNNING DE-23843 Bad Oldesloe Tyskland
3.Excellent - 06769 - SOPWITH CAMEL'S OTHELLO - BIRGITTE C. SØNDERGAARD, HENNING KRISTIANSEN 9800 HJØRRING DANMARK
4.Excellent - 06772 - IMAGINE ME IKE FROM ELLY'S PACK - PHCM Vervoort NL-5491 RR St.Oedenrode HOLLAND
Excellent - 06760 - GOLD LINE'S ROMANTIC DAME EDNA - CONNIE OG LEO STISEN 2840 HOLTE DANMARK
Excellent - 06761 - OB-LA-DI'S DOC BROWN IN THE FUTURE - PIA AHLÉN & KNUD H. PEDERSEN 7182 BREDSTEN DANMARK
Excellent - 06764 - GOLD LINE'S PARTY OFFICER GENTLEMAN - MARIANNE STEINMANN BACH 2690 KARLSLUNDE DANMARK
Excellent - 06766 - MEIER'S COLLECTION COSTOM ROOD KING - HELLE & RENE JENSEN 2640 HEDEHUSENE DANMARK
Excellent - 06767 - SUMMER DREAM Z KRAINY SZCZESCIA - Lilianna Bachurzewska PL-14-310 Milakowo POLEN
Excellent - 06768 - ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH - Budkowski, Tomasz Pl-04-849 Warszawa POLEN
Excellent - 06770 - SERENAKER DIVIL IN DISGUISE - Serena Parker DE-23867 Sülfeld Tyskland
Excellent - 06774 - SCENTINI THE AVIATOR - Satu Laitinen 79480 Kangaslampi Finland
Excellent - 06775 - GALA CHARLIE BOY - Rouvroy Sabine F-62370 Ruminghem FRANKRIG
Excellent - 06776 - FLORREKE LIGHTHOUSE FAMILY - Dielens Abrams S & I BE-2400 Mol Belgien
Very good - 06762 - ULRADI'S ZWEET ZPIKE - ULLA HVIDBERG 2800 KGS. LYNGBY DANMARK
Very good - 06771 - BEAGELEE UNDER PRESSURE - Nuc - i Paola IT-34010 Sgonico (TS) Italien
 
Veteran class

1.Excellent - 06836 - OB-LA-DI'S FABLED ETIENNE NAVARRE - PIA AHLEN & KNUD H. PEDERSEN 7182 BREDSTEN DANMARK
2.Excellent - 06838 - GOLD LINE'S BLUE TORNADO - JOHS. & INGE SØRENSEN 3630 JÆGERSPRIS DANMARK
3.Excellent - 06833 - DYNAMIC FLYER'S BLUE FUNNY FISH - AASE & MOGENS HOLM-JENSEN 3760 GUDHJEM DANMARK
4.Excellent - 06835 - GOLD LINE'S NAUGHTY JOKER - LEO STISEN 2840 HOLTE DANMARK
Very good - 06834 - GOLD LINE'S VERY SPECIAL INFLUENCE - CONNIE & LEO STISEN 2840 HOLTE DANMARK
Very good - 06837 - ULRADI'S CLASSIC SAMPLE - MAJA MUNCK 2700 BRØNSHØJ DANMARK
 
Bitch

Junior class

1.Excellent - 06884 - PRADA SPRING AND SUMMER CIVITAS TER - Nuciari Paola IT-34010 Sgonico (TS) Italien
2.Excellent - 06870 - GOLD LINE'S TEAM LOVE FOREVER - LENE RAVN TOFT, THJELDE RAVN TOFT 2100 KØBENHAVN Ø DANMARK
3.Excellent - 06866 - TREWELYN TRIANGLE DRAMA - Annica Lindström SE-72340 Västerås Sverige
4.Excellent - 06875 - RED AMERICANA AMBRELLA ULTRA - Zulfiya RU-420138 Kazan RUSLAND
Excellent - 06864 - AURELIA MAIORA PER ELEGANTER - Petra and Roman Vytejcek CZ-10200 Prague 15 TJEKKIET
Excellent - 06868 - ROEPER'S MAGIC IN THE AIR - Perfors Tineke NL-5091 Se Middelbeers HOLLAND
Excellent - 06869 - GOLD LINE'S GLOBAL JOY AND ROMANCE - ANNETTE PEDERSEN 4000 ROSKILDE DANMARK
Excellent - 06873 - AMANDA VOM MÜNTERGRUND - Anna Sofie Gothen 5700 Svendborg DANMARK
Excellent - 06874 - GOLD LINE'S GLOBAL JOY AND JAM - ANNETTE PEDERSEN, JESPER PEDERSEN DE-21635 JORK TYSKLAND
Excellent - 06876 - FAMOUS JOKER FREE TO BE A QUEEN - INGER PRIMDAL 6100 HADERSLEV DANMARK
Excellent - 06879 - ABSOLUTELY SPOTLESS HAWANA - Janne Sandbakken N-4525 Konsmo NORGE
Excellent - 06881 - ART-FANTASY GOLD LITTLE FISH - Ekaterina RU-140083 Lytkarino city RUSLAND
Excellent - 06885 - OB-LA-DI'S TATOOLNE THE PLANET - O. Shilova RU. 117535 Moskva RUSLAND
Very good - 06777 - DREAM GOLDIE OF FAMILY DELIGHT - Maria Shkvarnikova RU-101000 Moscow RUSLAND
Very good - 06865 - SHERI FROM ELLY'S PACK - Phcm Vervoort NL-5491 RR St.Oedenrode HOLLAND
Very good - 06871 - SWEET COURAGE OOPS HERE I COME - TINA HOLMGAARD 7441 BORDING DANMARK
Very good - 06877 - FREE STRIDE'S TWISTING VOODOO - HELLE BECH GRAVESEN, PER AAKJÆR JENSEN 9430 VADUM DANMARK
Very good - 06878 - BASIC DRIVE'S JUMP UP - A. Ellens NL-1033 WZ Amsterdam HOLLAND
Very good - 06880 - RED BARON MOONLIGHT COLLECTION - Maria Shkvarnikova RU-101000Moskva RUSLAND
Very good - 06882 - PRIMADONA TERGY - Tatiana RU-163-48 Saratov RUSLAND
Very good - 06883 - FAIRYTOSH SWEET CHERRY - NIELS-MICKAEL GABRIEL ANDERSEN 4440 MØRKØV DANMARK
 
Intermediate class

1.Excellent - 06894 - ABSOLUTELY SPOTLESS EVITA - Tomasz Budkowski PL-04-849 Warsaw POLEN
2.Excellent - 06887 - ROEPER'S SWEET BLUE LAGOON - Perfors Tineke NL-5091 Se Middelbeers HOLLAND
3.Excellent - 06888 - SOPWITH CAMEL'S OH DARLIN - ULLA HVIDBERG 2800 KGS. LYNGBY DANMARK
4.Excellent - 06890 - SWEET COURAGE EBONY TAMAR - PER HERGOTT PETERSEN 6800 VARDE DANMARK
Excellent - 06886 - PROUD MARY FROM MUSKOKA DREAM'S - Mrs. P.O.M Broers NL-1608 ES Wijdenes HOLLAND
Excellent - 06889 - NEWLIN BREEZE - Dagmara Kocur DE-23843 Bad Oldesloe Tyskland
Excellent - 06891 - RÉTKÖZ-SZÉPE AMAZON - Gulordava Mikahil UA-61000 Kharkov UKRAINE
Very good - 06893 - KARA URUS NIAGARA UNDO PEARL VEIL - O. Shilova RU-115478 Moscow RUSLAND
Good - 06892 - FAIRYTOSH FAIRYQUEEN TITANIA - LENE SEJBJERG, FLEMMING SEJBJERG 7990 ØSTER-ASSELS DANMARK
 
Open class

1.Excellent - 06898 - GOLD LINE'S SWEET WALKABOUT - Lise Toft Thøgersen, Michael Toft Thøgersen 4040 Jyllinge DANMARK
2.Excellent - 06896 - TREWELYN TOUTOU - Annica Lindström SE-72340 Västerås Sverige
3.Excellent - 06909 - ALOTORIUS OLD GLORY WELCOME TO MY W - Mumzhinska Katerina UA-01000 Dnepropetrovsk UKRAINE
4.Excellent - 06901 - HOUNDMASTER DOUBLE GOLD - Minna Meriläinen og Ismo Romppanen FI-15820 Lahti Finland
Excellent - 06900 - RHODIUM CASH ONLY - Minna Meriläinen & Ismo Romppanen FI-15820 Lahti Finland
Excellent - 06902 - SWEET COURAGE FOX ON THE RUN - PER HERGOTT PETERSEN 6800 VARDE DANMARK
Excellent - 06903 - DARAGOJ DELLA DUCK - Neva Susanna & A.Marjukka, Resko Ee FI 36100 Kangasala AS Finland
Excellent - 06905 - FREE STRIDE'S WALTZING PEACH - LISA ANN HUGHES, ANNE WINTHER THYGESEN 4270 HØNG DANMARK
Excellent - 06907 - GOLD LINE'S GLOBAL DREAM CATCHER - David Hiltz, Lesley Hiltz Us-98606 USA
Excellent - 06908 - DAFFODIL-DJIN DE MAXCECAN - Rouvroy Sabine F-62370 Ruminghem FRANKRIG
Very good - 06899 - SKILOS MAS GREEN KEEPER - Anne Vitikainen FI-15580 Ruuhijärvi Finland
Very good - 06904 - GAIA DELL ISOLA DI IOS - Pasquqle La marca & Luca Modesto IT CAP 80039 Saviano (NA) Italien
Very good - 06906 - YARIS VOM BACKUMER TAL - Nicole Lindley DE-33335 Gütersloh Tyskland
 
Working class

1.Excellent - 06912 - SIMONALAND ALEXA - Maria Semenova RU-119361 Moscow Rusland
2.Excellent - 06914 - MADAME QUATTE SOLDE DELL'ISOLA DI I - DI Pasquale La Marca & Luca Modesto IT CAP 80039 Saviano Italien
3.Excellent - 06913 - CARNELIAN`S FREKKE FRIDA - Adis Mujanic N-4085 Hundvåg NORGE
4.Excellent - 06910 - ULRADI'S MAGIC OF MURPHY'S LAW - DORTE KASSEBEER 2625 VALLENSBÆK DANMARK
Excellent - 90028 - PIPER JUMPING JUMBLE - Carmen Homburg DE - 84056 Rottenburg Tyskland
Very good - 06911 - AISHA QUEEN OF WILD LIFE - Iveta Sondore LV-1007 Riga LETLAND
 
Champion class

1.Excellent - 06859 - ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA - Tomasz Budkowski PL-04-849 Warszawa POLEN
2.Excellent - 06851 - GOLD LINE'S PARTY TEENAGER - ANNETTE PEDERSEN 4000 ROSKILDE DANMARK
3.Excellent - 06854 - GOLD LINE'S COME ON BABY BEAN - L.R.OG T.R.TOFT 2100 KØBENHAVN Ø DANMARK
4.Excellent - 06858 - PRESENT PERFECT Z KRAINT SZEZESCIA - Lilianna Bachurzewska PL-14-310 Milakowo POLEN
Excellent - 06850 - TIANA VESTI VUD - Sazonov Alexey 420158 Kazan RUSLAND
Excellent - 06852 - GOLD LINE'S ROMANTIC ISSUE - H.G.VEGGERBY OG PREBEN S.VEGGERBY 4100 RINGSTED DANMARK
Excellent - 06853 - TREWELYN GRANDEZZA - Anne Vitikainen FI-15580 RUUHIJÄRVI Finland
Excellent - 06855 - IMPRESS-INDIRA FROM HEATH PARADISE - Kirsten Simonsen DE-23867 sPLFELD Tyskland
Excellent - 06856 - HANNE'S NORA - HANNE BRANDT, NAYA BRANDT 7741 FRØSTRUP DANMARK
Excellent - 06857 - OB-LA-DI'S DIZZY MISS LIZZIE - JETTE & FINN GRAULUND 6650 BRØRUP DANMARK
Excellent - 06860 - SOPHIE DELL'ISOLA DI IOS - Pasqualle La Marca & Luca Modesto IT CAP 80039 Saviano (NA) Italien
Excellent - 06863 - REEL ORIGINAL - Dalaidi Giovanni 25010 Borgosatollo (Bs) Italien
Very good - 06861 - FREE STRIDE'S WALTZING PUMPKIN - LISA ANN HUGHES, ANNE WINTHER THYGESEN 4270 HØNG DANMARK
Very good - 06862 - MATIFU VON AIDA - Nuciari Paola IT-34010 Sgonico (TS) Italien
 
Veteran class

1.Excellent - 06915 - DANA FROM MUSKOKA DREAM'S - MRS. P.O.M. Broers NL-1608 ES Wijdenes HOLLAND
2.Excellent - 06916 - GOLD LINE'S MAGIC SOUND OF BLUES - MARIANNE STEINMANN BACH 2690 KARLSLUNDE DANMARK
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: 20.06.2011 09:41:18 »

Резултати от европейското в Словения 2010 г.

Number of entries in the breed: 85

Judge: Jože VESTER, SI
DOG
Puppy class
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class
BITCH
Puppy class
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class
Judge: Andrew BRACE, GB
DOG
Puppy class
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class
BITCH
Puppy class
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class

European Winner - Bitch and Best of Breed - BOB


3304    DAFFODIL-DJIN DE MAXCECAN
Owner: ROUVROY SABINE, FR    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed, Best of Group 2

European Winner - Dog


3266    SZÉPHEGYI-SZIMAT VIRGONC
Owner: BARAKSÓ BERTALAN, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010

Junior European Winner - Dog


3231    ALOTORIUS OLD GLORY LUXURIOUS BOY
Owner: BARAKSÓ BERTALAN, HU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010

Junior European Winner - Bitch


3278    RED AMERICANA AMBRELLA ULTRA
Owner: KALIMULLINA ZULFIYA, RU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010, Best Junior, Best Junior of Group 3

Dog Groups

Best Brace of the Breed
NANDO OD PROGARA & SLOVAKIAN STELLA SUN NEPTUN
3267 + 3287
Owner: JOKIĆ MIHAJLO, SR

Best Breeding Group of the Breed
ABSOLUTELY SPOTLESS HEROLD & ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH & ABSOLUTELY SPOTLESS JELLY & ABSOLUTELY SPOTLESS DAFNE & ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA
3234 + 3263 + 3274 + 3292 + 3305
Breeder: BUDKOWSKI TOMASZ - KENNEL ABSOLUTELY SPOTTLESS, PL


Dogs: 44

Puppy class

3224    MYLO
Owner: ČURIN MITJA, SI    Very Perspective 2
3225    LUCAS OF SOMMERVILLE
Owner: NUCIARI PAOLA, IT    Very Perspective
3226    SOMETHING SPECIAL CIVITAS TERGESTI
Owner: NUCIARI PAOLA, IT    Very Perspective 4
3227    VALSI IMAGEMAKER FOR BRAVO VISTA
Owner: CHEREVKO IRINA, RU    Very Perspective 1, Best Puppy
3228    KAZAN OD TROCH TABIEL
Owner: ŠPAK VLADIMÍR, SK    Very Perspective 3
3229    BIG BEN
Owner: TEMPESTA ANTONIO, IT    Perspective

Junior class

3231    ALOTORIUS OLD GLORY LUXURIOUS BOY
Owner: BARAKSÓ BERTALAN, HU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010
3232    SKANSEHOJ`S DALTON
Owner: LEVENTE KOSZORUS, RO    Excellent
3233    AURELIUS QUINTUS PER ELEGANTER
Owner: VYTEJČEK PETRA AND ROMAN, CZ    Excellent
3234    ABSOLUTELY SPOTLESS HEROLD
Owner: BUDKOWSKI TOMASZ, PL    Excellent 2
3235    PUN KOTZKY PARTIDO ALTO
Owner: NEVEROVA DINA, RU    Excellent 3
3236    ASTON MARTIN SPOTTY FRIEND
Owner: SERGEEVA IIYA, RU    Excellent
3237    RED AMERICANA ASTON MARTIN
Owner: SERGEEV ANDREY, RU    Absent
3238    HONOLULUARRIVO CIVITAS
Owner: SEMPRONI MICHELA, IT    Excellent 4
3239    ABSOLUTELY SPOTLESS INSERT
Owner: NYISZTORNÉ ARATÓ ANGÉLA, HU    Excellent
3240    ROEPER`S MAGICAL MOMENT
Owner: PERFORS TINEKE, NL    Very Good
3241    DIÓSGYŐRI-ŐZUGRÓ ARMAND
Owner: GALAMBOS VIVIEN & MELINDA, HU    Very Good

Intermediate class

3242    BASIC DRIVE`S JUST START AGAIN
Owner: HAJEK HELENA, AT    Excellent 2, R. CAC SLO
3243    OTTONE DEL MAGNIFICO MESSERE
Owner: QUARGENTAN GIUSEPPE, IT    Excellent 4
3244    SÁRHEGYI-NIMRÓD FLY
Owner: NAGY NORBERT & BAGI ATTILA, HU    Very Good
3245    MAGLODI BIGGHY-BOYS EMINEM
Owner: LASZLO ISTVAN, RO    Excellent 3
3246    DOMINIK EXSTRIM BE
Owner: BALYNSKAYA ANNA, UA    Very Good
3247    FALLOW FROM ELLY`S PACK
Owner: FURTAK NATALIYA, UA    Excellent 1, CAC SLO, R. CACIB
3248    OB-LA-DI`S TALKING LIKE C-3PO
Owner: FILIPPOVA MARIA, RU    Very Good

Open class

3249    CIL IZ DOBRČE
Owner: ORLOVIČ JAN, SI    Very Good
3250    MANO AUSTRALIAN SPIRIT
Owner: SERGEEVA IIYA, RU    Very Good
3251    BEAGELEE ALL BLACK
Owner: ROUVROY SABINE, FR    Very Good
3252    BLISK
Owner: JERMAN MARKO, SI    Very Good
3253    KARA URUS GIMNAST TSIRKA
Owner: LAVRENOVA IRINA, RU    Very Good
3254    NOODLES DELL` ISOLA DI IOS
Owner: ALL. DELL`ISOLA DI IOS, IT    Absent
3255    KARA URUS BALAGUR
Owner: SHILOVA OLGA, RU    Absent

Working class

3256    WOLMAR STAR HAMMERS
Owner: RIMSANE KRISTINE, LV    Very Good
3257    ANGYALI ANNIE SIR CASPER
Owner: BARTA ALBERT, HU    Very Good
3258    AXEL DEI SETTE CAMINI
Owner: SPALIVIERO MANUEL, IT    Very Good
3259    CROWNED TO RULE ALIKISS
Owner: SOUDKOVÁ DANA, CZ    Excellent 1, CAC SLO
3260    ALOTORIUS OLD GLORY GIORGIO VERSACE
Owner: SIDOROVA SVETLANA, RU    Very Good

Champion class

3261    GALA CHARLIE-BOY
Owner: ROUVROY SABINE, FR    Excellent 4
3262    ZEST FOR LIFE KATTYVAL
Owner: MURATOVA I.O., UA    Very Good
3263    ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH
Owner: BUDKOWSKI TOMASZ, PL    Excellent 2, R. CAC SLO
3264    DUFOSEE FLYNN
Owner: VLASENK GUNTA, LV    Very Good
3265    GOLD LINE`S PURE EVERLASTING
Owner: CHRISTIENSEN LONE DEJRUP, DK    Excellent 3
3266    SZÉPHEGYI-SZIMAT VIRGONC
Owner: BARAKSÓ BERTALAN, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010
3267    NANDO OD PROGARA
Owner: JOKIĆ MIHAJLO, RS    Very Good
3268    WOODLAND WEST`S IRON MAN
Owner: ESPOSITO CARMEN, IT    Absent

Bitches:41

Puppy class

3230    MAGIC FLOWER
Owner: TEMPESTA ANTONIO, IT    Very Perspective 1
3269    TRIPLE WHITE CIVITAS TERGESTI
Owner: SEMPRONI MICHELA, IT    Perspective
3270    DUFOSEE VICTORIA
Owner: SPALIVIERO MANUEL, IT    Absent

Junior class

3271    ASTRAVEGAS EUROPA
Owner: EPIFANTSEVA NATALIA, RU    Excellent
3272    BONI
Owner: MOJŠKERC MATJAŽ, SI    Excellent
3273    CHAMPHURST MUM`S THE WORD
Owner: PIERACCI PAOLO, IT    Very Good
3274    ABSOLUTELY SPOTLESS JELLY
Owner: BUDKOWSKI TOMASZ, PL    Excellent 3
3275    AURELIA MAIORA PER ELEGANTER
Owner: VYTEJČEK PETRA AND ROMAN, CZ    Excellent
3276    THE DEVIL WEARS PRADA
Owner: BALDI RUDI, IT    Excellent 2
3277    ABSOLUTE WENUS SPOTTY FRIEND
Owner: BOYARSKAYA & BORISOVA, UA    Excellent
3278    RED AMERICANA AMBRELLA ULTRA
Owner: KALIMULLINA ZULFIYA, RU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010, Best Junior, Best Junior of Group 3
3279    ANGYALI ANNIE WILD
Owner: BARTA ALBERT, HU    Excellent
3280    AMORE MIO LILU SPOTTY FRIEND
Owner: FURTAK NATALIYA, UA    Very Good
3281    FIRST LADY
Owner: FRUZZETTI VITTORIANA, IT    Excellent
3282    HIGITUS FIGITUS
Owner: SEMPRONI MICHELA, IT    Very Good
3283    DAISY HILLS PRINSESSE PIAO MEILI
Owner: CHRISTIENSEN LONE DEJRUP, DK    Very Good
3284    ROEPER`S MAGIC IN THE AIR
Owner: PERFORS TINEKE, NL    Excellent 4

Intermediate class

3285    MAGLÓDI BIGGY-BOYS ELISHA
Owner: SZÜCS LÁSZLÓ, HU    Excellent 1, CAC SLO
3286    OB-LA-DI`S TATOOINE THE PLANET
Owner: LAVRENOV S., RU    Very Good
3287    SLOVAKIAN STELLA SUN NEPTUN
Owner: JOKIĆ MIHAJLO, RS    Very Good
3288    SÁRHEGYI-NIMRÓD FANNY
Owner: NAGY NORBERT & BAGI ATTILA, HU    Very Good
3289    DIA DELL`ETRURIA 2000
Owner: PIERACCI PAOLO, IT    Excellent 2, R. CAC SLO

Open class

3290    SÁRHEGYI-NIMRÓD DAISY
Owner: NAGY NORBERT, HU    Excellent 4
3291    NEWLIN BREEZE
Owner: KOCUR DAGMARA, DE    Excellent 1, CAC SLO
3292    ABSOLUTELY SPOTLESS DAFNE
Owner: BUDKOWSKI TOMASZ, PL    Very Good
3293    ALOTORIUS AWANGARDA
Owner: SIDOROVA SVETLANA, RU    Very Good
3294    ALOTORIUS OLD GLORY WELCOME TO MY WORLD
Owner: MUMZHINSKAYA YEKATERINA, UA    Very Good
3295    BRITNEY Z BEZKRESNYCH PÓL
Owner: HAPONIK RAFAL, PL    Excellent 3
3296    BELLINA BIONDINA AMORE SOPRAFFINO
Owner: SOUDKOVÁ DANA, CZ    Excellent 2, R. CAC SLO

Working class

3297    SKAZKA SIBIRY ZABAVA SHEGODAYA
Owner: KHARTSIY OLGA, RU    Excellent 1, CAC SLO, R. CACIB
3298    BIMBA
Owner: FRUZZETTI VITTORIANA, IT    Excellent 2, R. CAC SLO
3299    OLIVIA DEI SETTE CAMINI
Owner: CASTELLO ALBERTO, IT    Very Good
3300    BON BON SU CHARIZMA
Owner: MAKLAKOVA, RU    Excellent 3
3301    SIMONALAND ALEXA
Owner: SEMENOVA MARIA, RU    Very Good

Champion class

3302    REELORIGINAL
Owner: DALAIDI GIOVANNI, IT    Excellent 4
3303    GAIA DELL`ISOLA DI IOS
Owner: ALL. DELL`ISOLA DI IOS, IT    Absent
3304    DAFFODIL-DJIN DE MAXCECAN
Owner: ROUVROY SABINE, FR    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed, Best of Group 2
3305    ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA
Owner: BUDKOWSKI TOMASZ, PL    Absent
3306    OKSA OD PROGARA
Owner: JOKIĆ MIHAJLO, RS    Excellent
3307    SZÉPHEGYI-SZIMAT VANILKA
Owner: BARAKSÓ BERTALAN, HU    Excellent 2, R. CAC SLO
3308    ROEPER`S BLUE MAGIC
Owner: PERFORS TINEKE, NL    Excellent 3
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: 11.07.2011 11:19:22 »

Резултати от световното в Париж 2011 г.

Male:

Puppy class
Judge: M. RHUL Gilles


33539    FAS'TOCH DE MAXCECAN   -     VERY PROMISING, Meilleur Puppy  
Owner:  ROUVROY Sabine - Producer :  ROUVROY Sabine

33540    JUPITER DE EL IMPERIO CANINO   -     VERY PROMISING
Owner:  TORRES Véronica - Producer : Mr CUARTAS Jairo

Junior class
Judge: M. RHUL Gilles
33516    ABSOLUTELY SPOTLESS (FCI) LORD - 2e, EXCELLENT
Owner:  SEMENOVA Ekaterina - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz       
33517    ABSOLUTELY SPOTLESS LORD   -     ABSENT
Owner:  SEMENOVA Ekaterina - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz       
33518    ALTAJARA INCREDIBLE BUT TRUE   -     EXCELLENT
Owner: M. CARO RUIZ Francisco José - Producer : M. CARO RUIZ Francisco José
33519    BLACK MAGIC OF CELESTINA'S GARDEN   -     EXCELLENT    
Owner:  BALOGH Erika - Producer :  BALOGH Erika    
33520    CROM HUNTER FRODO    -     EXCELLENT
Owner:  BOIKO T. - Producer :  KAPUSTINA E.       
33521    DAR SHAH VISKAS   -     EXCELLENT
Owner:  PROKHORENKO O. - Producer :  KOKOVIKHINA        
33522    DESTROYER POLSKA XANDRINA   -     EXCELLENT
Owner:  MELGARES SANTANA Nuria - Producer :  JADWIGA SZULC       
33523    FIGO DU MUSEAU D'OR   -     EXCELLENT    
Owner: Mlle REMONT Mylène - Producer :  CROZE Patricia    
33524    GARDE-CHASSE SU CHARIZMA   -     ABSENT
Owner:  VENISLOVIENE Irina - Producer :  VENISLOVIENE Irina       
33525    GEROM SU CHARIZMA   -     ABSENT
Owner:  ANTONOVA Evgenija - Producer :  VENISLOVIENE Irina       
33526    GOLDENIMPRESSIONEN DEVIL WEARS CERUTTI   -     EXCELLENT
Owner:  SIMONSEN Kirsten - Producer :  SIMONSEN Kirsten       
33527    HAIMON OF VOLCANO COTOPAXI   -     EXCELLENT
Owner:  MALIKOVA Jana - Producer :  MALIKOVA Jana       
33528    HERMES OF VOLCANO COTOPAXI   -     EXCELLENT
Owner:  MALIKOVA Jana - Producer :  MALIKOVA Jana       
33529    JAMES BOND EXSTRIM BE   -     EXCELLENT
Owner:  STARUSHENKO Oksana - Producer : M. HORISHKO E. V.       
33530    OB-LA-DIS MYTHOLOGICAL CORIAKIN   -     EXCELLENT
Owner: M. VLASENKO Gunta - Producer : M. MORTEN Johansson       
33531    PICASSO FROM ELLY'S PACK   -     EXCELLENT
Owner:  TORRES Véronica - Producer :  VERVOOT       
33532    REMIGIO   -     EXCELLENT    
Owner: M. TURBA Riccardo - Producer : M. TURBA Riccardo    
33533    SOMETHING SPECIAL CIVITAS TERGESTI   -     EXCELLENT    
Owner:  NUCIARI Paola - Producer :  NUCIARI Paola    
33534    SZEPHEGYI-SZIMAT DAKOTA   - 3e, EXCELLENT
Owner:  EVSEEVA Natalia - Producer : M. BARAKSO BERTALAN       
33535    SZEPHEGYI-SZIMAT DONALD   -     EXCELLENT
Owner:  SIDOROVA Svetlana - Producer : M. BERTOLAN B.

       
33536    VALSI IMAGEMAKER FOR BRAVO VISTA - 1er, EXCELLENT, Meilleur Jeune  
Owner: M. CHEREVKO - Producer : M. SIDOROVA


33537    VARINHOUSE EASHLY LUCKY CHOICE   -     EXCELLENT
Owner:  GAYSINA Svetlana - Producer :  GORBUNOVA E.       
33538    ZEFIR ESFLORES   -     EXCELLENT
Owner:  SLAWIK Ewa - Producer :  SLAWIK Ewa
41726    BLAZING SCENT ARAGON - 3e, EXCELLENT
Owner: M. HAPONIK - Producer : M. HAPONIK

Intermediate class
Judge: M. RHUL Gilles
33466    ABSOLUTELY SPOTLESS KIER   -     EXCELLENT
Owner: M. BUDKOWSKI Tomasz - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz       
33467    ALOTORIUS HOKUS POCUS   -     ABSENT    
Owner:  SHILOVA Olga - Producer : M. SZWALEK M.    


33468    ASTON MARTIN SPOTTY FRIEND   - 1er, EXCELLENT, RCACS
Owner:  SERGEEVA Iya - Producer : M. FURTAK     
  
33469    DAR SHAH YUTER   -     EXCELLENT
Owner:  YURCHIK Kira - Producer : M. KOKOVIKHINA I.    
33470    HONOLULUARRIVO CIVITAS   - 4e, EXCELLENT
Owner: Mlle SEMPRONI Michela - Producer : Mlle SEMPRONI Michela       
33471    ILLUSION THE MERRY BEAGLERS   - 2e, EXCELLENT
Owner:  CEULEMANS Ingrid - Producer :  CEULEMANS Ingrid       
33472    OB-LA-DIS FLYING SAMUEL FRANKLING   -     EXCELLENT
Owner:  SEMENOVA Ekaterina - Producer : M. MORTEN Johansson       
33473    PUN KOTZKY PARTIDO ALTO   - 3e, EXCELLENT
Owner: Mlle NEVEROVA Dina - Producer : Mr VOLOSHIN Oleg       
33474    XANTHI XANDRINA   -     ABSENT    
Owner:  EBERWEIN Sabine - Producer : M. SZULC Jo

Open class
Judge: M. RHUL Gilles
33475    ABSOLUTELY SPOTLESS ELF   -     EXCELLENT
Owner: M. BUDKOWSKI Tomasz - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz       


33476    BEAGELEE ALL BLACK   - 1er, EXCELLENT, CACS, RCACIB
Owner:  ROUVROY Sabine - Producer : M.  DUVAL     
  
33477    CAPI   -     EXCELLENT
Owner: Mlle BARGES Alexandra - Producer :  DUSSIER Sophie       
33478    CHAMBORD DES TERRES DE LA CHAPELLE   -     ABSENT    
Owner: M. RESTIER Maurice - Producer : M. RESTIER Maurice    
33479    DIEGO DE MAXCECAN   - 2e, EXCELLENT
Owner:  ROUVROY Sabine - Producer :  ROUVROY Sabine       
33480    DUFOSEE FLYNN   -     EXCELLENT
Owner: M. VLASENKO Gunta - Producer :  M. BRADLEY V.F. / BURGESS J       
33481    EQUATEUR DES TERRES DE LA CHAPELLE   -     ABSENT    
Owner: M. RESTIER Maurice - Producer : M. RESTIER Maurice    
33482    FAIR FLAY DES TERRES DE LA CHAPELLE   -     EXCELLENT
Owner: M. RESTIER Maurice - Producer : M. RESTIER Maurice       
33483    FALLOW FROM ELLY'S PACK   -     EXCELLENT    
Owner:  FURTAK Nataliya - Producer : M. VERVOORT    
33484    GIOBOY THE MERRY BEAGLERS   - 3e, EXCELLENT
Owner:  CEULEMANS Ingrid - Producer :  CEULEMANS Ingrid       
33485    GOLDENIMPRESSIONEN BUSY JARLE   -     EXCELLENT
Owner:  SIMONSEN Kirsten - Producer :  SIMONSEN Kirsten        
33486    HOTSHOT THE MERRY BEAGLERS   -     EXCELLENT
Owner:  CEULEMANS Ingrid - Producer :  CEULEMANS Ingrid       
33487    LUCAS OF SORVILLE   -     EXCELLENT
Owner:  NUCIARI Paola - Producer : M. HEGEDUS Gyorgy       
33488    MACDUNCAN   - 4e,EXCELLENT    
Owner: Mlle CASSIN Francesca - Producer : Mlle CASSIN Francesca    
33489    MICHAEL FROM MUSKOKA DREAM'S   -     EXCELLENT
Owner:  LANGHOUT-KLAVER A.Y. - Producer :  BROERS       
33490    NOBLE DEL PESCO   -     EXCELLENT
Owner: M. CASTIGLIONI Roberto - Producer : All. DEL PESCO

Working class
Judge: M. RHUL Gilles
33491    ACROBATE DES TERRES DE LA CHAPELLE   -     EXCELLENT    
Owner: M. RESTIER Maurice - Producer : M. RESTIER Maurice    
33492    BERNARDO   -     EXCELLENT    
Owner:  SERMULE Marika - Producer :  ROBAKOV Maiu    
33493    BOLIDE DU CEP D'OR   -     EXCELLENT
Owner: M. CARRERE Jean-Claude - Producer : M. CARRERE Jean-Claude       
33494    BRAVO VISTA ALESHA BARIN   -     EXCELLENT    
Owner:  SIDORENKO Raisa - Producer : M. CHEREVKO  
33495    CLAIRON DU CEP D'OR - 3e, EXCELLENT
Owner: M. CARRERE Jean-Claude - Producer : M. CARRERE Jean-Claude       
33496    DOMINO DU CEP D'OR   -     ABSENT
Owner: M. CARRERE Jean-Claude - Producer : M. CARRERE Jean-Claude

       
33497    DONUTS DE COMBE DOUCE - 1er, EXCELLENT
Owner: M. FERNANDEZ Patrice - Producer : M. ITIER Henri   
    
33498    ELAN DU CEP D'OR   -     EXCELLENT
Owner: M. CARRERE Jean-Claude - Producer : M. CARRERE Jean-Claude       
33499    GOOFY LA LU RUQUEZAS   -     EXCELLENT    
Owner: M. DUZMICZ Zachariasz - Producer : M. DUYMICZ Zachariasz    
33500    LANBUR PRESENT CHANCE AT HOTTI TOTTI - 2e, EXCELLENT
Owner:  SHINKARENKO Anna - Producer :  MM. MANIFOLD B. / DOLLAR D. / LIPANI P.       
33501    ROBESPIERRE   -     EXCELLENT    
Owner:  FRUZZETTI Vittoriana - Producer :  FRUZZETTI Vittoriana    
33502    VICOMTE DE SOLEILMONT - 4e, EXCELLENT
Owner: M. RESTIER Maurice - Producer : M. LECOQ José   

Champion class
Judge: M. RHUL Gilles
33503    ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH   -     EXCELLENT    
Owner: M. BUDKOWSKI Tomasz - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz    
33504    AYERS ROCK FROM ELLY'S PACK   -     EXCELLENT
Owner:  VERVOORT Elly - Producer :  VERVOORT       
33505    BARSTAIL ARISTOCRAT   -     EXCELLENT
Owner:  BULETSA Milena - Producer : M. BOYARSKAYA O. A.

       
33506    CRAC DU CEP D'OR - 1er, EXCELLENT, CACIB, Meilleur de Race    
Owner: M. CARRERE Jean-Claude - Producer : M. CARRERE Jean-Claude

33507    GALA CHARLIE BOY AT MAXCECAN - 2e, EXCELLENT      
Owner:  ROUVROY Sabine - Producer : M. HOLOVITZ LAJOS  
33508    GASTON DE PASBANUGAR   -     EXCELLENT    
Owner: MM. LUIS Miguel / RUBIO Gil - Producer : M. PASTOR BASALO Enrique    
33509    GOLDENIMPRESSIONEN ARAGORN TRUE KING   -     EXCELLENT
Owner:  SIMONSEN Kirsten - Producer :  SIMONSEN Kirsten       
33510    HOT CAFFE MACCHIATO XANDRINA   -     ABSENT
Owner:  EBERWEIN Sabine - Producer : M. SZULC Jo       
33511    KARA URUS TOMORROWS FLIRT   -     EXCELLENT    
Owner:  SHILOVA Olga - Producer :  SHILOVA Olga    
33512    MOJITO TERGY - 4e, EXCELLENT    
Owner:  SEDLACKOVA Jana - Producer :  KREJZKOVA Anna
33514    ROEPER'S SWEET BLUE LEGEND - 3e, EXCELLENT
Owner:  PERFORS Tineke - Producer :  PERFORS Tineke       
33515    SKANSENHOY'D DALTON   -     EXCELLENT
Owner: M. KOSORUS Levente - Producer :  YANSEN Lotte

Veteran class
Judge: M. RHUL Gilles


33541    ACHERON OF VOLCANO COTOPAXI - 1er, EXCELLENT, Meilleur Vétéran
Owner:  MALIKOVA Jana - Producer :  MALIKOVA Jana

Female:

Puppy class
Judge: M. MENUT Jacques
33617    BE MY GIRL FROM ELLY'S PACK   -     ABSENT
Owner:  VERVOORT Elly - Producer :  VERVOORT   

       
33618    RAINBOW COLORS FUNNY LOVE   -     VERY PROMISING
Owner: M.  BEDIN Jean-Joël / DUFAY Corinne - Producer : M.  BEDIN Jean-Joël / DUFAY Corinne

Junior class
Judge: M. MENUT Jacques
33596    ABSOLUTELY SPOTLESS MAJORKA   -     EXCELLENT    
Owner:  POPOVA Anastasia - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz    
33597    ABSOLUTELY SPOTLESS MALTA   -     EXCELLENT
Owner: M.  KINAREYKINA E. et NAUMOV A. - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz       
33598    BOMBAY PUNCH OF CELESTINA'S GARDEN   -     EXCELLENT
Owner:  BALOGH Erika - Producer :  BALOGH Erika       
33599    DEMARLY ARIEL   -     EXCELLENT    
Owner: M. MAKLAKOVA E. - Producer : M. KOROTCHENKO O.    
33600    DEMETRA DELL'ETRURIA 2000   -     EXCELLENT    
Owner: M. PIERACCI Paolo - Producer : M. PIERACCI Paolo    


33601    FANNY DE MAXCECAN - 1er, EXCELLENT
Owner:  ROUVROY Sabine - Producer :  ROUVROY Sabine       

33602    FIONA DES TERRES DE LA CHAPELLE   -     EXCELLENT    
Owner: M. RESTIER Maurice - Producer : M. RESTIER Maurice    
33603    FOREVER XANDRINA - 4e, EXCELLENT
Owner: Mlle REMONT Mylène - Producer :  SZULC Jadwiga       
33604    GALA DE EL IMPERIO CANINO   -     EXCELLENT
Owner:  TORRES Véronica - Producer : Mr CUARTAS Jairo       
33605    GOLDENIMPRESSIONEN COOKIE OF CHESTER   -     EXCELLENT
Owner:  SIMONSEN Kirsten - Producer :  SIMONSEN Kirsten       
33606    HARPALYKE OF VOLCANO COTOPAXI   -     EXCELLENT
Owner:  MALIKOVA Jana - Producer :  MALIKOVA Jana        
33607    KARA URUS YUVENTA OLLA WOODS   -     ABSENT
Owner:  SHILOVA Olga - Producer :  SHILOVA Olga       
33608    KEY TO LOVE SIMPATICA PS   -     EXCELLENT    
Owner:  OLECH Magdalena - Producer : M. WISLAW BARRKOWIAK    
33609    LANGRIGG BLUEBERRY MUFFIN - 3e, EXCELLENT
Owner: s KVASOVA Tatyana / SOBOLEVA E. - Producer : Mlle OSMOTHER       
33610    LANGRIGG UPSY DAISY - 2e, EXCELLENT
Owner: M. ROZMAN Tomaz - Producer :  OSMOTHERLY       
33611    OB-LA-DI'S MYTHOLOGICAL GAEL   -     EXCELLENT
Owner: Mlle BARGES Alexandra - Producer : M. JOHANSSON Morten       
33612    RED AMERICANA BLACKBERRY GOLD   -     EXCELLENT
Owner:  KALIMULLINA Z. - Producer :  KALIMULLINA Z.       
33613    RIHANNA   -     EXCELLENT
Owner: M. TURBA Riccardo - Producer : M. TURBA Riccardo       
33614    SERENAKER MEMPHIS BELLE   -     EXCELLENT    
Owner: Mlle M. PARKER Serena / STEVENS Graham - Producer : Mlle M. PARKER Serena / STEVENS Graham    
33615    VALSI INVITE TO DANCE   -     EXCELLENT
Owner:  KRYLOVA Anastasia - Producer :  SIDOROVA S.       
33616    ZAMORA FROM ELLY'S PACK   -     EXCELLENT
Owner:  VERVOORT Elly - Producer :  VERVOORT

Intermediate class
Judge: M. MENUT Jacques
33542    ABSOLUTELY SPOTLESS JELLY   -     EXCELLENT
Owner: M. BUDKOWSKI Tomasz - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz       
33543    ALL DRESSED UP FROM ELLY'S PACK   -     EXCELLENT
Owner: M. MARREDDA Pino - Producer : M. MARREDDA Pino

       
33544    AMORE MIO LILU SPOTTY FRIEND - 1er, EXCELLENT    
Owner:  FURTAK Nataliya - Producer :  FURTAK Nataliya    

33545    ANCORARE LA FELISITA SPOTTY FRIEND - 4e , EXCELLENT
Owner:  KINAREYKINA Ekaterina - Producer : M. FURTAK       
33546    APPETITNAYA SMORODINKA DLYA SOZVEZDIYA PSOV - EXCELLENT
Owner:  VERESHYAGINA Karine - Producer :  PROZOROVA T.       
33547    ELEVEN CLOVER DE MAXCECAN   -     ABSENT    
Owner:  ROUVROY Sabine - Producer :  ROUVROY Sabine    
33548    ETIQUETTE - 3e, EXCELLENT
Owner: Mlle MILLESECK Coralie - Producer : M. HIRARDOT Damien       
33549    HIGITUS FIGITUS   -     EXCELLENT
Owner: Mlle SEMPRONI Michela - Producer : Mlle SEMPRONI Michela       
33550    ICINGSUGAR THE MERRY BEAGLERS   -     ABSENT
Owner:  CEULEMANS Ingrid - Producer :  CEULEMANS Ingrid       
33551    KARA URUS ARABESKA - 2e, EXCELLENT
Owner:  SHILOVA Olga - Producer :  SHILOVA Olga       
33552    MAGICVILLE ROCKSTAR GABRIELLE   -     EXCELLENT
Owner:  RUBANOVA Marina - Producer :  RUBANOVA Marina       
33553    VALSI IT'S MY LIFE   -     EXCELLENT
Owner:  SIDOROVA Svetlana - Producer :  SIDOROVA Svetlana

Open class
Judge: M. MENUT Jacques
33554    ABSOLUTE WENUS SPOTTY FRIEND   -     EXCELLENT
Owner: MM. BOYARSKAYA / BORISOVA - Producer : M. FURTAK       
33555    ABSOLUTELY SPOTLESS EVITA - 3e, EXCELLENT
Owner: M. BUDKOWSKI Tomasz - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz       
33556    ALOTORIUS OLD GLORY WINNER TAKES IT ALL   -     EXCELLENT
Owner:  ROUVROY Sabine - Producer :  SZWALEK Magdalena       
33557    DAR SHAH ODETTA   -     EXCELLENT    
Owner:  PROZOROVA Tatiana - Producer : M. KOKOVIHINA I.    
33558    DJEANGUEL DE MAXCECAN   -     ABSENT
Owner:  VERVOORT Elly - Producer :  ROUVROY Sabine       
33559    DOUCE ESPERANCE DE MAXCECAN   -     EXCELLENT
Owner:  MELGARES SANTANA Nuria - Producer :  ROUVROY Sabine       
33560    EPINE DE MAXCECAN   -     EXCELLENT    
Owner: Mlle MILLESECK Coralie - Producer :  ROUVROY Sabine    
33561    FULL OF MISTERY Z KRAINY SZCZEOECIA   -     EXCELLENT    
Owner: M. RAFA Haponik - Producer :  BACHURZEWSKA Lilianna    


33562    GISOLY J LO -    1er, EXCELLENT, CACS, CACIB
Owner:  USTINOVA Ekaterina - Producer :  USTINOVA Ekaterina   
    
33563    JEWEL TERGY    -     EXCELLENT
Owner:  KAPUSTINA E. - Producer :  KREJZKOVA E.       
33564    OAKENHEART MIRIEL   -     EXCELLENT    
Owner: M. PIERACCI Paolo - Producer : M. NERI Santo    

33565    OB-LA-DI'S TATOOINE THE PLANET   -     EXCELLENT    
Owner: M. LAVRENOVA S. - Producer : M. JOHANSSON Morten    
33566    RED AMERICANA AMBRELLA ULTRA   -     ABSENT
Owner:  KALIMULLINA Z. - Producer :  KALIMULLINA Z.       
33567    ROEPER'S SWEET BLUE LAGOON - 2e, EXCELLENT, RCACS, RCACIB
Owner:  PERFORS Tineke - Producer :  PERFORS Tineke       
33568    SARABANDA'S SURPRISE 2   -     EXCELLENT
Owner: M. RUIZ-RIVAS Nestor - Producer :  DE PERDOMO Ruby       
33569    SERENAKER MAGGIE MAY   - 4e, EXCELLENT    
Owner: Mlle M. PARKER Serena / STEVENS Graham - Producer : Mlle M. PARKER Serena / STEVENS Graham    
33570    SHERI FROM ELLY'S PACK   -     EXCELLENT
Owner:  VERVOORT Elly - Producer :  VERVOORT       
33571    SUSQUATCH SPARKLING CASSIOPEIA   -     EXCELLENT
Owner:  BAKKENDORFF Britta - Producer :  ULRICH Karen       
33572    SWEET DREAM   -     EXCELLENT        
Owner: M. CASTIGLIONI Roberto - Producer :  CASSIN Francesca
33573    THE DEVIL WEARS PRADA   -     EXCELLENT
Owner:  VADI Gabriele - Producer : M. BALDI Rudi

Working class
Judge: M. MENUT Jacques
33574    ABSOLUTELY SPOTLESS HAWANA   -     EXCELLENT
Owner:  SANDBAKKEN Janne - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz       
33575    ARDEUR DU CEP D'OR   -     ABSENT
Owner: M. CARRERE Jean-Claude - Producer : M. CARRERE Jean-Claude       
33576    BIMBA   3e    EXCELLENT    
Owner:  FRUZZETTI Vittoriana - Producer :  FRUZZETTI Vittoriana    
33577    CALLIOPE DE LA VALLEE DU MORNOL -    2e, EXCELLENT
Owner: M. SECHET Jean-Jacques - Producer : M. SECHET Jean-Jacques     


33578    JAMAICA SUN SIMPATICA PS - 1er, EXCELLENT
Owner:  OLECH Magdalena - Producer : Mr WIESLAW BARTKOWIAK       
 
33579    PARRIS GODSEND FAVOURITE OF FORTUNE   -     EXCELLENT
Owner:  RUBANOVA Marina - Producer : ?       
33580    RANIA - 4e, EXCELLENT    
Owner: M. TURBA Riccardo - Producer : M. TURBA Riccardo    
33581    SKAZKA SIBIRI ZABAVA SHEGODAYA   -     EXCELLENT
Owner: Mlle NEVEROVA Dina - Producer :  STEPANOVA Olga
33583    SZEPHEGYI-SZIMAT BRIANA   -     EXCELLENT
Owner:  VENISLOVIENE Irina - Producer : M. BARASKO       
33584    YARIS VOM BACKUMER TAL   -     EXCELLENT
Owner:  LINDLEY Nicole - Producer : M.  AHLSCHLAGER / BUSCH-AHLSCHLAGER   

Champion class
Judge: M. MENUT Jacques
33513    REELORIGINAL   -     EXCELLENT
Owner:  FRUZZETTI Vittoriana - Producer :  FRUZZETTI Vittoriana
33582    SUSQUATCH CALL ME AFRODITE   -     EXCELLENT
Owner:  COLDING-JORGENSEN Harriet - Producer :  ULRICH Karen
33585    ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA   - 4e, EXCELLENT
Owner: M. BUDKOWSKI Tomasz - Producer : M. BUDKOWSKI Tomasz        
33586    ALTAJARA THE QUEEN   -     EXCELLENT
Owner: M. CARO RUIZ Francisco José - Producer : M. CARO RUIZ Francisco Jo       
33587    BRIALEY LIL BIT OFORTUNE   -     EXCELLENT    
Owner:  SIMONSEN Kirsten - Producer : M.  CHILDS    
33588    BRITNEY Z BEZKRESNYCH POL - 2e, EXCELLENT
Owner: M. RAFA Haponik - Producer :  DADEJ-GUSZKO Iwona       
33589    DAFFODIL-DJIN DE MAXCECAN -  3e, EXCELLENT
Owner:  ROUVROY Sabine - Producer :  ROUVROY Sabine       


33590    DANISCH BLUE FROM MUSKOKA DREAM'S - 1er, EXCELLENT
Owner:  PERFORS Tineke - Producer :  BROERS Petra       

33591    ESTRELLA   -     EXCELLENT    
Owner: M. CUARTAS Jairo - Producer : M. CUARTAS Jairo    
33592    EURYDIKE OF VOLCANO COTOPAXI   -     EXCELLENT
Owner:  MALIKOVA Jana - Producer :  MALIKOVA Jana       
33593    SNOOPY KID DAWN   -     EXCELLENT
Owner:  BALOGH Erika - Producer : M. BAKO Peter       
33594    SYDNEY FROM ELLY'S PACK   -     ABSENT
Owner:  VERVOORT Elly - Producer :  VERVOORT       
33595    WELCOMESTARS DI CASA VAIRA   -     EXCELLENT
Owner:  GHERDOVICH Simone - Producer : M. VAIRA Raimondo

Veteran class
Judge: M. MENUT Jacques
33619    COKIE ANY CEK   -     ABSENT
Owner:  MALIKOVA Jana - Producer :  MARKETA PATKOVA    
33620    DIALYNNE MISS ATTITUDE   -     ABSENT
Owner:  VENISLOVIENE Irina - Producer :  SPAVIN   
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: 13.09.2011 16:05:09 »

Резултати от европейското първенство в Холандия 2011 г.

Judges:
males Mr. Horst Kliebenstein (DE)
females Mr. Wim Wellens (NL)


1433 Gold Lineʼs Crystal Lawless Rebel - BOB, CAC, CACIB male (Euro Winner)
CIB/DK/HU/LU/AT/DE/VDH Ch. EKʼ08WKʼ10, DK 11420/2003, Eig.: M. Steinmann-Bach


1436 Absolutely Spotless Zagadka - CAC, CACIB female
CIB PL/LT/VDH Ch.WWʼ10, PKR 12593,Eig.: T. Budkowski


1393 Szephegyi-Szimat Virgonc -R.CAC, R.CACIB male (Euro Winner)
EWʼ10, MET 4100/08,  Eig.: M. Semenovar


1421 Sheri From Ellyʼs Pack  - R.CAC, R.CACIB female
JWʼ10, NHSB 2756416,  Eig.: P.H.C.M. Vervoort

1379 Ob La Diʼs Mythologican Coriakin - Best Junior male (Junior Euro Winner)
DK 17725/2010,  Eig.: G. Vlasenko

1411 Bombay Punch of Celestinaʼs Garden - Best Junior female (Junior Euro Winner)
MET 4798/10, Eig.: E. Balogh
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: 10.09.2012 21:00:41 »

Резултати от световното в Залцбург 2012 г.

Брой кучета: 207
Съдии:
Anna Sofie Gothen, DNK
Dr. Peter Beyersdorf, DEU

Best Of Breed - BOB

18111 SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS
Besitzer:
SZWALEK MAGDALENA, POL
BOB, Vorzüglich 1, CACIB, World Winner, CACA

CACIB - Rüde
18111  SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS
Besitzer:
SZWALEK MAGDALENA, POL
BOB, Vorzüglich 1, CACIB, World Winner, CACA

CACIB - Hündin

18209 ELEVEN CLOVER DE MAXCECAN
Besitzer:
ROUVROY SABINE, FRA
Vorzüglich 1, CACIB, World Winner, CACA

Jugendbester - Rüde

18016 GAME GOLD DE LA MEUTE D'ASTERION
Besitzer:
MILLESECK CORALIE, FRA
Vorzüglich 1, Jugendbester, World Junior Winner

Jugendbester - Hündin

18132 BEAGELEE YOU ARE MY SUNSHINE
Besitzer:
Neverova Diana, RUS
Vorzüglich 1, Jugendbester, World Junior Winner

Veteranenbester - Rüde

18114 ACHERON OF VOLCANO COTOPAXI
Besitzer:
Malikova Jana, CZE
Vorzüglich 1, Veteranenbester, World Veteran Winner

Veteranenbester - Hündin

18212 SZEPHEGYI-SZIMAT JUSTINE
Besitzer:
UDVARIAS GABRIELLA, HUN
Vorzüglich 1, Veteranenbester, World Veteran Winner
Rüden: 108

Jüngstenklasse
18009 OB-LA-DI'S TRISTAN OF STARDUST
Besitzer:Ahlen Pia, DNK
vielversprechend
18010 VIENNA CALLING BEHIND ENEMY LINES
Besitzer:Mag. TOMKAHAZY-HAJEK HELENA MAG., AUT
vielversprechend
18013 COGNAC'N CREAM FROM ELLY'S PACK
Besitzer:Nuciari Paola, ITA
vielversprechend
18014 SELESTA'S DREAMS CALEBRITY BOY
Besitzer:Mumzhinskaya Ekaterina, UKR
vielversprechend
18011 VIENNA CALLING BEING JOHN MALKOVICH
Besitzer:Mag. TOMKAHAZY-HAJEK HELENA MAG., AUT
versprechend
18015 KHAROUF GIL GALAD WEINLINIE
Besitzer:MAURER MICHAELA, DEU
versprechend
18012 SIMONALAND JUNIOR JEDI
Besitzer: spak vlado, SVK

Jugendklasse
18016 GAME GOLD DE LA MEUTE D'ASTERION
Besitzer:MILLESECK CORALIE, FRA
Vorzüglich 1, Jugendbester, World Junior Winner
18025 MAGLODI BIGGY-BOYS IROQUESE
Besitzer:HOLOVITZ LAJOS, HUN
Vorzüglich 2
18032 MANO SUMMER THUNDER
Besitzer:Venisloviene Irina, LTU
Vorzüglich 3
18028 RENO OD TROCH TABIEL
Besitzer:SEMENOVA MARIA, RUS
Vorzüglich 4
18017 LITTLE LEGEND XANDRINA
Besitzer:MILLESECK CORALIE, FRA
Vorzüglich
18018 COLD CUBRA-LIBRE VOM MARSCHALLFELD
Besitzer:SMULDERS MICHAELA, DEU
Vorzüglich
18024 OSKAR KRISTAL ROK OD TROCH TABIEL
Besitzer:BAGINSKAYA LYUDMILA, UKR
Vorzüglich
18031 BASIC DRIVE'S LET'S DANCE
Besitzer:Ellens Arno, NLD
Vorzüglich
18034 BEAGLEBOYS GOLDEN RUSH
Besitzer:SALOMAKHINA OLGA, RUS
Vorzüglich
18036 CAPTAIN JACK SPARROW
Besitzer:Vadi Gabriele, ITA
Vorzüglich
18037 DANTER'S TROUBLE IN BLUE GENES
Besitzer:OSLAC DUSAN ING., SVK
Vorzüglich
18038 GADGET CLOVER DE MAXCECAN
Besitzer:ROUVROY SABINE, FRA
Vorzüglich
18040 FOGGY FERGUS VOM FEDERECK
Besitzer:HERR WILLI UND MARIA LUISE, AUT
Vorzüglich
18019 CHILLY CASTROS-COOLER VOM MARSCHALLFELD
Besitzer:SMULDERS MICHAELA, DEU
Sehr gut
18020 TAMPERE DELL'ETRURIA 2000
Besitzer:PIERACCI PAOLO, ITA
Sehr gut
18021 MAGIC MORNING SKY'S ELVIS
Besitzer:STIMMLER ULRIKE, AUT
Sehr gut
18030 AMBISIOUS AS GORDON RAMSAY
Besitzer:BORGATO ALICE, ITA
Sehr gut
18033 ABSOLUTELY SPOTLESS PLATYN
Besitzer:KALIMULLINA ZULFIYA, RUS
Sehr gut
18035 ALOTORIUS OLD GLORY NOW OR NEVER
Besitzer:Boborykina Marina, RUS
Sehr gut
18029 GOLD GUCCI DE MAXECAN
Besitzer:STEINER DORIS, FRA
Gut
18022 ABSOLUTELY SPOTLESS RALPH
Besitzer:BUDKOWSKI TOMASZ, POL
18023 KARAJAN THE MERRY BEAGLERS
Besitzer:Ceulemans Ingrid, BEL
18026 BORY WOOD BUCI MACI
Besitzer:KOSZOUS ILDIKO, ROM
18027 ZAZIKY TERGY
Besitzer:KREJZKOVA ANNA, CZE
18039 DIALYNNE MR MAKER
Besitzer:Ulianenko Olga, RUS

Zwischenklasse
18054 CAPTAIN HARLOCK
Besitzer:Vadi Gabriele, ITA
Vorzüglich 1, CACA
18043 VALENTINO VOM BRIGITTENAUER FORST
Besitzer:JAKISCH GEORG, AUT
Vorzüglich 2, Reserve CACA
18046 AGILE ALISTER OF DYNAMIT`S GENTRY
Besitzer: SMULDERS MICHAELA, DEU
Vorzüglich 3
18041 CUDDLING CHEEKS FINEST ASSAM
Besitzer:QUAST BEATE, DEU
Vorzüglich
18042 OB-LA-DI'S MYTHOLOGICAL CORIAKIN
Besitzer:VLASENKO GUNTA, LVA
Vorzüglich
18044 ANGEL EYES FROM THE SINGING FOREST
Besitzer: CHARVAT GERTRUDE, AUT
Vorzüglich
18048 IASON OF VOLCANO COTOPAXI
Besitzer:HAVLIKOVA HELENA, CZE
Vorzüglich
18050 QUEST FOR TREASURE
Besitzer:Marredda Pino, ITA
Vorzüglich
18053 SZEPHEGYI-SZIMAT DARIUSZ
Besitzer:JEVMENOVA SVETLANA, LVA
Vorzüglich
18045 BLAZING SCENT ARAGON
Besitzer:BOMBA MARZENA UND HAPONIK AGNIESZKA, POL
Sehr gut
18047 DOLCE ELLIOT DI CASA LIBRA
Besitzer: Schmid Manuela, CHE
Sehr gut
18049 VIENNA CALLING ADVANTAGE PLAYER
Besitzer: Schaller Michaela, AUT
Sehr gut
18051 BELLINI OF CELESTINA´S GADEN
Besitzer: FODOR MARTIN, AUT
18052 SZEPHEGYI-SZIMAT DANTE
Besitzer:BARAKSO BERTALAN, HUN

Offene Klasse
18068 VARINHOUSE EASHLY LUCKY CHOICE
Besitzer: Shilova Olga, RUS
Vorzüglich 1, Reserve CACIB, CACA
18063 KIND BLACK ANGEL PERLA VLTAVY
Besitzer: Michalcova Jolana, CZE
Vorzüglich 2, Reserve CACA
18060 SZEPHEGYI-SZIMAT VIRGONC
Besitzer: Semenova Maria, RUS
Vorzüglich 3
18066 TOUCH-ME TRAVIS OF GRANT'S GARDEN
Besitzer: KRASSNIGG LYDIA UND MICHAEL, AUT
Vorzüglich 4
18055 BASIC DRIVE`S JUST START AGAIN JUSTIN
Besitzer: Mag. TOMKAHAZY-HAJEK HELENA MAG., AUT
Vorzüglich
18058 HONOLULUARRIVO CIVITAS
Besitzer: SEMPRONI MICHELA, ITA
Vorzüglich
18065 DIALYNNE LEGACY
Besitzer: ABAJO ALBERTO, ESP
Vorzüglich
18069 ATLANT EXTREME LIFE
Besitzer: ZHALKOVSKAYA A.V., UKR
Vorzüglich
18071 MAGLODI BIGGY BOYS GRAND FILU
Besitzer: MAURER MICHAELA, DEU
Vorzüglich
18056 VINZENZO VOM BRIGITTENAUER FORST
Besitzer: Ehn Hans, AUT
Sehr gut
18057 FAMOSO BENIAMINO LUNEX
Besitzer: SVEHLOVA MILOSLAVA, CZE
Sehr gut
18059 SOMETHING SPECIAL CIVITAS TERGESTI
Besitzer: Nuciari Paola, ITA
Sehr gut
18064 LARS VOM STEINERNEN TOR
Besitzer: PASCOTTINI HANNES, AUT
Sehr gut
18067 GARDE-CHASSE SU CHARIZMA
Besitzer: Venisloviene Irina, LTU
Sehr gut
18061 GIOBOY THE MERRY BEAGLERS
Besitzer: Ceulemans Ingrid, BEL
18062 HOTSHOT THE MERRY BEAGLERS
Besitzer: Ceulemans Ingrid, BEL
18072 ZISCO VOM MÜNTERGRUND
Besitzer: SCHRÖDER KARSTEN U. ILONA, DEU

Gebrauchshundeklasse
18078 OB-LA-DI`S FLYING SAMUEL FRANKLING
Besitzer: Semenova Ekaterina, RUS
Vorzüglich 1, CACA
18085 OB-LA-DI'S FLYING JACOB ELLEHAMMER
Besitzer: KRASSNIGG LYDIA UND MICHAEL, AUT
Vorzüglich 2, Reserve CACA
18080 HAIMON OF VOLCANO COTOPAXI
Besitzer: Malikova Jana, CZE
Vorzüglich 3
18083 BEAGELEE WALK THE LINE
Besitzer: KREJZKOVA ANNA, CZE
Vorzüglich 4
18074 OB-LA-DI´S DUST OF PANTALAIMON
Besitzer: PLUM MARTINA, DEU
Vorzüglich
18076 MUKAS IS DAUMILU
Besitzer: Vasileviciute Egle Ona, LTU
Vorzüglich
18077 FABULOUS ATHOS MURPHY´S LAW
Besitzer: Smejkalova Jana, CZE
Vorzüglich
18079 GALA INKOGNITO
Besitzer: HOLOVITZ LAJOS, HUN
Vorzüglich
18081 SZEPHEGYI-SZIMAT OLI
Besitzer: BARAKSO BERTALAN UND UDVARIAS GABRIELLA, HUN
Vorzüglich
18082 ZOCKY VON AMADE AUSTRIA
Besitzer: GANSTER IRMTRAUD, AUT
Vorzüglich
18086 OTTONE DEL MAGNIFICO MESSERE
Besitzer: Striolo Adriana, ITA
Vorzüglich
18087 KARA URUS TOMORROWS FLIRT
Besitzer: Shilova Olga, RUS
Vorzüglich
18088 LIKE BROWN VELVET VON DER THURNMÜHLE
Besitzer: STEINER MONIKA, AUT
Vorzüglich
18089 WOODLAND WEST'S IRON MAN
Besitzer: ESPOSITO CARMELA, ITA
Vorzüglich
18090 ABSOLUTELY SPOTLESS ZENIT
Besitzer: BUDKOWSKI TOMASZ, POL
Vorzüglich
18092 DAR SHAH DOMINO
Besitzer: SEMINA SVETLANA, RUS
Vorzüglich
18073 TWISTER VON DER HALBEN WELT
Besitzer: BUDDE ELKE, DEU
Sehr gut
18091 REMIGIO
Besitzer: TURBA RICCARDO, ITA
Sehr gut
18075 ARNO Z KAMENSKYCH VRCHU
Besitzer: Sicha Vaclav, CZE
Gut
18084 ROBESPIERRE
Besitzer: Dott. DALAIDI GIOVANNI, ITA

Championklasse
18111 SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS
Besitzer: SZWALEK MAGDALENA, POL
BOB, Vorzüglich 1, CACIB, World Winner, CACA
18106 AYERS ROCK FROM ELLY’S PACK
Besitzer: Vervoort Elly, NLD
Vorzüglich 2, Reserve CACA
18112 GALA CHARLIE BOY DE MAXCECAN
Besitzer: ROUVROY SABINE, FRA
Vorzüglich 2
18108 GALA LICENSE
Besitzer: GEGO KATALIN, ROM
Vorzüglich 3
18102 TAMBALLA TOTAL ECLIPSE
Besitzer: Michalcova Jolana, CZE
Vorzüglich 4
18093 SIR SIMON OF DYNAMITE´S GENTRY
Besitzer: PLUM MARTINA, DEU
Vorzüglich
18095 KAILAS DARKSAN
Besitzer: JAKISCH GEORG, AUT
Vorzüglich
18096 NOODLES DELL'ISOLA DI IOS
Besitzer: LA MARCA PASQUALE, ITA
Vorzüglich
18097 ROEPER'S SWEET BLUE LEGEND
Besitzer: perfors tineke, NLD
Vorzüglich
18098 ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH
Besitzer: BUDKOWSKI TOMASZ, POL
Vorzüglich
18099 GLOSSY GAMBLER VON DER THURNMÜHLE
Besitzer: OStR. Mag. Grünke Friderike Mag., AUT
Vorzüglich
18100 ABSOLUTELY SPOTLESS LORD
Besitzer: Semenova Ekaterina, RUS
Vorzüglich
18101 PUN KOTZKY PARTIDO ALTO
Besitzer: Neverova Diana, RUS
Vorzüglich
18103 SKANSEHOJ'S DALTON
Besitzer: KOSZOUS ILDIKO, ROM
Vorzüglich
18104 HESSIN TOBIAS
Besitzer: BARAKSO BERTALAN, HUN
Vorzüglich
18105 BEAGELEE BLACKJACK
Besitzer: KREJZKOVA ANNA, CZE
Vorzüglich
18107 MICHAEL FROM MUSKOKA DREAM'S
Besitzer: Langhout-Klaver A.Y., NLD
Vorzüglich
18109 ALTAJARA INCREDIBLE BUT TRUE
Besitzer: Caro Ruiz Francisco Jose, ESP
Vorzüglich
18094 DUFOSEE FLYNN
Besitzer: VLASENKO GUNTA, LVA
18110 FALLOWFIELD DOODLE BUG
Besitzer: Lewis c/o Dondina, ITA

Veteranenklasse
18114 ACHERON OF VOLCANO COTOPAXI
Besitzer:Malikova Jana, CZE
Vorzüglich 1, Veteranenbester, World Veteran Winner
18113 OB-LA-DI'S DOC BROWN IN THE FUTURE
Besitzer: Ahlen Pia, DNK
Vorzüglich 2, Veteranenbester Reserve
18115 BREVARI HIDDEN AGENDA
Besitzer: KRASSNIGG LYDIA UND MICHAEL, AUT
Vorzüglich
18116 CONAN DARKSAN
Besitzer: OSLAC DUSAN ING., SVK
Vorzüglich
18117 QUIET XENO OF JUSTINE'S PACK
Besitzer: HERR WILLI UND MARIA LUISE, AUT
Vorzüglich

Hündinnen: 99

Jüngstenklasse
18118 CANDY KISSES FROM ELLY'S PACK
Besitzer: Nuciari Paola, ITA
vielversprechend
18120 VIENNA CALLING BUTTERFLY EFFECT
Besitzer: Mag. TOMKAHAZY-HAJEK HELENA MAG., AUT
vielversprechend
18122 VICTORIA DLJA SHEGODAY FROM VLADIBURG
Besitzer: Neverova Diana, RUS
vielversprechend
18123 HONEY BEE BIGBENDAS
Besitzer: Adomaityte Egle, LTU
vielversprechend
18125 CREAMY DI VILLA ANTERHOS
Besitzer: ESPOSITO CARMELA, ITA
vielversprechend
18119 CLODIA QUINTA PER ELEGANTER
Besitzer: VYTEJCEK PETRA UND ROMAN, CZE
versprechend
18121 KRYSTAL SKY OF THE HEATH LAKE
Besitzer: CANDICE LOUIS, FXX
versprechend
18124 FORTUNA VITAE AQUA MARINA
Besitzer: TOSCHEVA M., RUS
versprechend

Jugendklasse
18132 BEAGELEE YOU ARE MY SUNSHINE
Besitzer: Neverova Diana, RUS
Vorzüglich 1, Jugendbester, World Junior Winner
18145 FRANSIN DULCE DE LECHE
Besitzer: Cassin Francesca, ITA
Vorzüglich 2
18130 ROEPER'S SNOWDROP
Besitzer: perfors tineke, NLD
Vorzüglich 3
18126 BEYONCE SPOTTY FRIEND
Besitzer: Mag. TOMKAHAZY-HAJEK HELENA MAG., AUT
Vorzüglich 4
18128 LADY WRITER DELL'ISOLA DI IOS
Besitzer: LA MARCA PASQUALE, ITA
Vorzüglich
18131 SHEILA SUNNY SIDE
Besitzer: Smejkalova Jana, CZE
Vorzüglich
18133 FONTEPOSCA POP STAR
Besitzer: KOSZOUS ILDIKO, ROM
Vorzüglich
18135 KISS OF THE HEATH LAKE
Besitzer: Vervoort Elly, NLD
Vorzüglich
18139 INFANTA S JANTARNOGO MORYA
Besitzer: SEMENOVA N., NOWICKI M., SERGEEVA I., RUS
Vorzüglich
18140 VALSI PATTAYA JUICY FRUIT
Besitzer: TUINOV V., RUS
Vorzüglich
18146 ALOTORIUS OLD GLORY TIME TO SHINE
Besitzer: SZWALEK MAGDALENA, POL
Vorzüglich
18127 RED BARON ALMOND PUDDING
Besitzer: Malatova Veronika, CZE
Sehr gut
18129 ROEPER'S SWEET SUMMER DREAM
Besitzer: Broers Petra, NLD
Sehr gut
18134 ANNE SHIRLEY
Besitzer: NAGY NORBERT, HUN
Sehr gut
18136 AUDREY VOM RAPPENWALD
Besitzer: Geiger Michael, CHE
Sehr gut
18138 ASTRAVEGAS ORNELLA DELLA STELLA
Besitzer: EPIFANTSEVA N., RUS
Sehr gut
18141 FONTEPOSCA MATILDA GRANCONTESSA DI CANOSSA
Besitzer: LINDLEY NICOLE, DEU
Sehr gut
18142 VENUS FROM ELLY'S PACK
Besitzer: RADIC ANITA UND ZELJKO, HRV
Sehr gut
18144 SIMONALAND DELILAH
Besitzer: Semenova Maria, RUS
Sehr gut
18147 GLOSSY CLOVER DE MAXCECAN
Besitzer: ROUVROY SABINE, FRA
Sehr gut
18143 KINGLY LADY AIDEN EXSTRIM BE
Besitzer: BELICH OLGA, UKR
Gut
18137 HIGHLIGHT VON AMADE AUSTRIA
Besitzer: ROHRMOSER GEBHARD, AUT
18148 ABSOLUTELY SPOTLESS ROULETTE
Besitzer: BUDKOWSKI TOMASZ, POL

Zwischenklasse
18152 MIRAS DELL'ETRURIA 2000
Besitzer: PIERACCI PAOLO, ITA
Vorzüglich 1, Reserve CACIB, CACA
18156 BORY WOOD ARZENA
Besitzer: KOSZOUS ILDIKO, ROM
Vorzüglich 2, Reserve CACA
18159 DEMARLY ARIEL
Besitzer: MAKLAKOVA E., RUS
Vorzüglich 3
18161 BLAZING SCENT ALICE
Besitzer: DELES-BARTOSZ AGNIESZKA, POL
Vorzüglich 4
18150 VIENNA CALLING ALL IN
Besitzer: Mag. TOMKAHAZY-HAJEK HELENA MAG., AUT
Vorzüglich
18151 FRANJEAN ADELAIDE FOR KOMSILAN
Besitzer: KOCUR DAGMARA, DEU
Vorzüglich
18154 LANGRIGG UPSY DAISY
Besitzer: JURCA-ROZMAN TINA UND THOMAS, SLO
Vorzüglich
18155 HARPALYKE OF VOLCANO COTOPAXI
Besitzer: Malikova Jana, CZE
Vorzüglich
18157 BIMBA BELLA LA PERLALINER
Besitzer: VACOVA JAROSLAVA, CZE
Vorzüglich
18153 MAUVE MORGANE LAFAY VON DER THURNMÜHLE
Besitzer: OStR. Mag. Grünke Friderike Mag., AUT
Sehr gut
18158 OB-LA-DI'S MYTHOLOGICAL GAEL
Besitzer: BARGES ALEXANDRA, FRA
Sehr gut
18149 RED AMERICANA BLACKBERRY GOLD
Besitzer: SAZONOV ALEXEY, RUS
18160 DIALYNNE SUGAR BABE
Besitzer: Barbaglia Fabio, ITA

Offene Klasse
18166 ABSOLUTELY SPOTLESS JELLY
Besitzer: BUDKOWSKI TOMASZ, POL
Vorzüglich 1, CACA
18170 APPETITNAYA SMORODINKA DLJA SOZVEZDIYA PSOV
Besitzer: VERESCHAGINA K., RUS
Vorzüglich 2, Reserve CACA
18179 VALSI INTRIGA
Besitzer: SIDOROVA SVETLANA, RUS
Vorzüglich 3
18174 NAJLADNIEJSZA LEO LIBRA
Besitzer: Vadi Gabriele, ITA
Vorzüglich 4
18070 ASTRAVEGAS BELLA PARIS
Besitzer: EPIFANTSEVA N., RUS
Vorzüglich
18162 ETIQUETTE
Besitzer: MILLESECK CORALIE, FRA
Vorzüglich
18163 WAIT AND SEE FROM MUSKOKA DREAM'S
Besitzer: Broers Petra, NLD
Vorzüglich
18164 RED BARON SWEET'N PRETTY
Besitzer: SHKVARNIKOVA MARIA E., RUS
Vorzüglich
18168 SINGING IN THE RAIN CIVITAS
Besitzer: Ellens Arno, NLD
Vorzüglich
18171 THE WHITE WITCH
Besitzer: Barbaglia Fabio, ITA
Vorzüglich
18172 RED AMERICANA BEST WISHES
Besitzer: BELICH OLGA, UKR
Vorzüglich
18173 ALOTORIUS OLD GLORY WELLCOM TO MY WORLD
Besitzer: Mumzhinskaya Ekaterina, UKR
Vorzüglich
18175 SWEET LOVE
Besitzer: Cassin Francesca, ITA
Vorzüglich
18176 VALSI INVITE TO DANCE
Besitzer: Krylova Anastasia, RUS
Vorzüglich
18177 RED AMERICANA APRICOT LADY NIGHT
Besitzer: Makarova Tatjana, RUS
Vorzüglich
18178 FANNY DE MAXCECAN
Besitzer: ROUVROY SABINE, FRA
Vorzüglich
18165 HIGITUS FIGITUS
Besitzer: SEMPRONI MICHELA, ITA
Sehr gut
18167 AURELIA MAIORA PER ELEGANTER
Besitzer: VYTEJCEK PETRA UND ROMAN, CZE
Sehr gut
18169 IRONY IVY VOM ZÜNDEGG
Besitzer: SO BAUER ALBERT, AUT
Sehr gut

Gebrauchshundeklasse
18190 ANTEROS DELL'ETRURIA 2000
Besitzer: ESPOSITO CARMELA, ITA
Vorzüglich 1, CACA
18183 RIHANNA
Besitzer: TURBA RICCARDO, ITA
Vorzüglich 2, Reserve CACA
18180 CUDDLING CHEEKS E'S SEVEN OF NINE
Besitzer: QUAST BEATE, DEU
Vorzüglich 3
18189 YARIS VOM BACKUMER TAL
Besitzer: LINDLEY NICOLE, DEU
Vorzüglich 4
18185 BAZILE BRAVO GREITAI
Besitzer: MARCINKEVICIENE RASA, LTU
Vorzüglich
18186 NANINNI VOM GROSSEBERSDORFER REBSTÖCKL
Besitzer: MACIJAUSKAITE EGLE, AUT
Vorzüglich
18188 KARA URUS YUVENTA OLLA WOODS
Besitzer: Shilova Olga, RUS
Vorzüglich
18191 BIMBA
Besitzer: FRUZZETTI VITTORIANA, ITA
Vorzüglich
18192 ELFY DE MAXCECAN
Besitzer: ROUVROY SABINE, FRA
Vorzüglich
18181 LONA LOVE STORY VON DER THURNMÜHLE
Besitzer: PELZMANN CLAUDIA, AUT
Sehr gut
18182 ANDA Z KAMENSKYCH VRCHU
Besitzer: Sicha Vaclav, CZE
Sehr gut
18184 LUSY BEAGLE OF WELS
Besitzer: GERGELY ISTVAN UND BÖTE EVELIN, HUN
Sehr gut
18187 BE FREE VON AMADE AUSTRIA
Besitzer: ROHRMOSER GEBHARD, AUT
Sehr gut

Championklasse
18209 ELEVEN CLOVER DE MAXCECAN
Besitzer: ROUVROY SABINE, FRA
Vorzüglich 1, CACIB, World Winner, CACA
18206 VALSI IMPISH LADY
Besitzer: EVSEEVA N., RUS
Vorzüglich 2, Reserve CACA
18210 ABSOLUTELY SPOTLESS TONIA
Besitzer: BUDKOWSKI TOMASZ, POL
Vorzüglich 3
18199 EURYDIKE OF VOLCANO COTOPAXI
Besitzer: Malikova Jana, CZE
Vorzüglich 4
18193 CUDDLING CHEEKS BORN TO BE LADY TARA
Besitzer: QUAST BEATE, DEU
Vorzüglich
18194 HONEST WATERLILY VON DER THURNMÜHLE
Besitzer: PELZMANN CLAUDIA, AUT
Vorzüglich
18195 RED BARON MOONLIGHT COLLECTION
Besitzer: SHKVARNIKOVA MARIA E., RUS
Vorzüglich
18196 ROEPER'S MAGIC IN THE AIR
Besitzer: perfors tineke, NLD
Vorzüglich
18197 MATIFU VON AIDA
Besitzer: Nuciari Paola, ITA
Vorzüglich
18198 BRUADAIR GAOLACH
Besitzer: SCHEJBALOVA ZUZANA, CZE
Vorzüglich
18200 RANIA
Besitzer: TURBA RICCARDO, ITA
Vorzüglich
18203 ASTRAVEGAS LADY SUNSHINE
Besitzer: GOLUBEVA A., RUS
Vorzüglich
18204 GISOLY J LO
Besitzer: USTINOVA EKATERINA, RUS
Vorzüglich
18208 DAR SHAH VHISKAS
Besitzer: PROKHORENKO OLGA, RUS
Vorzüglich
18202 SHERI FROM ELLY’S PACK
Besitzer: Vervoort Elly, NLD
Sehr gut
18205 DARLING LINE VLADA
Besitzer: Daragan-Travina Nataly, RUS
Sehr gut
18207 REEL ORIGINAL
Besitzer: FRUZZETTI VITTORIANA, ITA
ohne Bewertung
18201 ANTECANIS AFRICAN QUEEN
Besitzer: Hajduk Anna, CHE

Veteranenklasse
18212 SZEPHEGYI-SZIMAT JUSTINE
Besitzer: UDVARIAS GABRIELLA, HUN
Vorzüglich 1, Veteranenbester, World Veteran Winner
18211 RED BARON HEARTBREAKER
Besitzer: QUAST BEATE, DEU
Vorzüglich 2, Veteranenbester Reserve
18213 COKIE ANY CEK
Besitzer: Malikova Jana, CZE
Vorzüglich
18214 SNOOPY KID PAULINE FOR DALAIDI
Besitzer: Dott. DALAIDI GIOVANNI, ITA
Vorzüglich
18215 COCO CHANEL OF GRANT'S GARDEN
Besitzer: KRASSNIGG LYDIA UND MICHAEL, AUT
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: 12.09.2012 09:23:23 »





Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: 07.11.2013 10:50:41 »

Euro Dog Show 2012 Romania

Beagle (161)
Nombre de chiens: 81
Nom du juge: David Miller (USA)

Best Of Breed (BOB)
5104 Gala License

CACIB - Mâle
5104 Gala License

CACIB Réserve - Mâle
5089 Szephegyi Szimat Virgonc

CACIB - Femelle
5158 Langrigg Blueberry Muffin

CACIB Réserve - Femelle
5142 Simonaland Alexa

CAC-Jeune - Mâle
5071 Gadget Clover De Maxcecan

CAC-Jeune - Femelle
5126 Victoria Dlja Shegoday From Vladiburg
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
Администратор
Потребител герой
*****
Публикации: 1083



WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: 07.11.2013 11:10:14 »



Euro Dog Show 2013 Geneva

Beagle (161)
Nombre de chiens: 103
Nom du juge: Monique van Brempt

Best Of Breed (BOB) - Mâle
5104 LANGRIGG RAIN HAIL AND SHINE
Eleveur: L.Osmotherly
Propriétaire: Zulfiya Kalimullina, RU Kazan

CACIB - Mâle
5104 LANGRIGG RAIN HAIL AND SHINE
Eleveur: L.Osmotherly
Propriétaire: Zulfiya Kalimullina, RU Kazan

CACIB Réserve - Mâle
5089 ALTAJARA COCK ROBIN
Eleveur: Francisco Jose Caro Ruiz
Propriétaire: Francisco Jose Caro Ruiz, ES Trebujena

CACIB - Femelle
5158 ELEVEN CLOVER DE MAXCECAN
Eleveur: Sabine Rouvroy FR
Propriétaire: Sabine Rouvroy, FR Ruminghem

CACIB Réserve - Femelle
5142 POPSTAR
Eleveur: Baldi Rudi
Propriétaire: Ildiko Koszorus, RO Cluj-Napoca

CAC-Jeune - Mâle
5071 LET IT ROCK OF THE HEATH LAKE
Eleveur: Huyskens Juliana
Propriétaire: Juliana Huyskens, BE Vrasene

CAC-Jeune - Femelle
5126 FONTEPOSCA´S LITTLE MEIRMAID
Eleveur: Gabriele Vadi
Propriétaire: Stanoiu Decebal-Manuel, RO Bucharest

CAC-Vétéran - Mâle
5107 STARBUCK TORBAY ABOUS FACE
Eleveur: Ann Price/David L. Hiltz
Propriétaire: Annette Pedersen, DK Roskilde

CAC-Vétéran - Femelle
5159 DONNABELLA LIGHTHOUSE FAMILY
Eleveur: Dielens S.
Propriétaire: Irina Cherevko, RU Moscow
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Страници: [1] Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!