Български киноложки клуб бигъл
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
18.10.2017 13:19:08

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
4924 Публикации в 224 Теми от 246 Членове
Последен член: Squid
* Начало Помощ Вход Регистрация
+  Български киноложки клуб бигъл
|-+  Административни
| |-+  Прочети преди да се регистрираш!
| | |-+  Регистрация във форума на Български киноложки клуб бигъл
« назад напред »
Страници: [1] Изпечатай
Автор Тема: Регистрация във форума на Български киноложки клуб бигъл  (Прочетена 4982 пъти)
БККБ - Администратор
Администратор
Начинаещ
Публикации: 40

Ел. поща
« -: 14.07.2011 14:40:14 »

Регистрацията във форума на БККБ е свободна. След като се регистрирате вашият акаунт трябва да бъде активиран от администраторите на форума. След тази активация вие ще имате права единствено да разглеждате форума, както и да кореспондирате с лични съобщения.

Ако желаете да станете пълноправен потребител на форума, вие трябва да се представите накратко с лично съобщение, адресирано до администраторите на форума. В представянето задължително трябва да се съдържа вашето име и населеното място от където сте.

Тази информация е само за администраторите на форума и няма да се предоставя на други потребители.
Активен
sstankev
Пълноправен потребител
Начинаещ
Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #1 -: 06.04.2015 16:51:06 »

Казвам се Станко Станкев , ново-регистриран от Хасково на 60 години.Нямам намерение да ставам ловец на тези години просто
имам проблем с "машинката"и лекарите казват че едно куче е полезно в случая.Харесвам породата и бих искал такова да е и моето куче.
Поради тази причина  се и регистрирах във форума,а живот и здраве  ако се сдобия с Бигъл ще стана и член на клуба.Та въпросите са ми два-
тази порода ли е "моята порода" и очаква ли се скоро клубно кучило?/Нямам вяра на магазините-не знам защо/
Благодаря предварително!
Активен
Страници: [1] Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на: